Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
14 października 2015, 21:52
mam sportowe ale jezdze roznymi na codzien i mam tyle samo kolezanek ;P nawet jak nie mialem auta przez chwile to bylo z kim normalnie pogadac ;P nie przyrownuj wsyztskich swoj miarą ;3 
14 października 2015, 21:53
haha zgadzam sie pierdzielisz dziewczyno.  To czy dziewczyna  interesuje  sie motoryzacją nie czyni z niej blachary. Blachara to leci na bmw i nic poza tym jej nie interesuje. Te samochody co wymieniłam to już ich niestety  nie produkują bo są z  lat 70.
14 października 2015, 21:59
dokladnie... znam przypadki ze leca tylko i wylacznie na znaczek od bmw lub merca .. chocby gosc sobie tylko z tego wisiorek zrobil...a postawisz o wiele ladniejszego datsuna 240z obok to nawet nie zwroci uwagi hehe ostatnio z kumplami mielismy polewe z tego bo pod klubem ( robimy spoty na parkingu akurat paredziesiat metrow od jednego z klubow.. ) zaobserwowalismy takie typowe blacharstwo... ze kolesince malo co brakowalo a by progi w autach wymieniala taka blachara    
08 maja 2016, 01:16
ja jestem fanką BMW, aczkolwiek mam w planach po kupnie domu odkładać na coś ambitniejszego
24 maja 2016, 12:21
hot wheels
25 maja 2016, 17:59
marcedes klasy a lub lexsus 
25 maja 2016, 19:46
Ty, może najpierw naucz się pisać poprawnie te nazwy, a potem się udzielaj. Bo mi by było wstyd na twoim miejscu.
11 stycznia 2017, 18:24
Marki to u mnie na pierwszym miejscu oczywiście AUDI następnie Pagani, Bentley, Yamaha, Ducati
11 stycznia 2017, 23:19
a moze w miare mozliwosci pochwalicie sie co tam ciekawego macie ? moze ktos buduje jakis projekt ?  ja aktualnie dwa jeden mozna powiedziec skonczony drugi zaczety 
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.