Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
18 maja 2014, 22:01
w przyszlym miesiacu.. mzoe za 2 wpadnie poliuretan ( duze cukierki wymieniam na oem bo juz musze wymienic bo tre kolem o blotnik z tylu..) no i stabilizator na tyl  ale narazie notoryczny brak hajsu a strojenie w tygodniu
18 maja 2014, 22:07
ja czekam na urlop w robocie bo nie mam czasu wsadzić silnika w bude, a w drugiej nexii założyć gwint, dla mnie największym problemem to brak czasu potem dopiero brak hajsu
18 maja 2014, 22:12
Opel omega 3.0 MV6 i Wycinam was
18 maja 2014, 22:16
czy ja wiem czy wycinasz? killowalem juz audi tt 1,8 T 225KM , bmw e36 jakis swap 2,5 tam siedzial.... Honde Accord 5gen 2.0 i kilka prelud  jedyne co jak dotad mnie lyknelo to porsche 911 ( niepamietam generacji... ale to bez znaczenia teraz ) i Lzejszy CRX  
18 maja 2014, 22:18
X30XE to dobry silnik ale nie w budzie omegi, bo omega waży jednak trochę za dużo i ten silnik daje średnie osiągi bym powiedział przeciętne jeszcze za czasów jak siedział u mnie 1.5 8v po kilku modach łoił takie omegi, nie żebym hejcił tylko mówię z doświadczenia
18 maja 2014, 22:20
stosunek mocy do masy, moment obrotowy... straty na wale.... to czy masz szpere .. i "krotkość" skrzyni, i dobrze miec troche lzejsze olo zamachowe... 
18 maja 2014, 22:29
W omce raczej ciężko o lekki zamach, chyba że na zamówienie się odda komuś to odelży, ale trzeba przyznać X30XE ma wiadro momentu, co za tym idzie czuje się to na plecach co często wprawia kierownika w mylne wrażenie tego że auto idzie. Sam miałem ładować taki silnik tylko miałbym za dużo problemów z nim bo po pierwsze jest to już tak zwany ekokibel, po drugie są problemy z elektryką, ale uważam że w autach napędzanych na tył jest te silnik jedynym słusznym ale tylko w lekich budach, znam bardzo ciekwy projekt leganzy w której wlaśnie kończy się robić napęd RWD wyciągnięty z omki, plus X30XE zakute i dmucnięte, nie wiem ile bar ale docelowo chcą osiągnąć ponad 650 koni co mnie zabiło w tym momencie. Co do omegi jedyny słuszny silnik do niej jest v8 z monaro. Ale dość teorii  
18 maja 2014, 22:33
jesli chodzi o moce 600- 800+ to jestem fanem LS1 i 2JZ na pewno moje drugie auto kiedys czyli datsun 240z albo skyline 1 gen dostanie 2 jz  
18 maja 2014, 22:37
podsumowujac... jakie lubie auta ?? tylko japonskie i tylko amerynaskie ma byc szybkie... mocne, zwinne , na zakrety / drift to japoniec  na proste i majestetyczne podroze to amerykaniec ( mustang fastback supersnake , Challenger) Smigam Hondą Del sol i narazie zostane przy tym a na kiedys datsn 240z/ nissan skyline 1/2 gen / nissan 300zx  a docelowo Mustang   
18 maja 2014, 22:39
Złota nexia w turbo ma już u mnie dożywocie jak mi się znudzi to dostanie RWD i kucizne plus dmuchnięcie na ponad 450 koniA co do drugiego auta narazie mam nexie do której ma wpaść gwint, ale marzy mi się jakiś ciekay vag który będzie tylko do wolnej jazdy na glebie drugie auto ma wyglądać a pierwsze tylko moc I ja choć szanuje wszystkiemarki to nie mógłbym jeździć japończykiem miałem jedngo nissana Almere N16 po lifcie w najmocniejszej wersji silnikowej benzynowej 1.8 16v i mimo tego że są to auta bezawaryjne jeździ się nim fatalnie, dla tego wróciłem do starego dobrego daewoo
18 maja 2014, 22:49
nie smigalem Hondą lub nissanem jazda hondą dla mnei to bajka serio... prowadzi sie precyzyjnie ze nie kiedy wjezdzam na milimetry miedzy auto a np jakis slupek oczywiscie powyzej 50km/h wykorzystuje potencjal auta zeby nie bylo nie naciskam bezmyslnie gazu...  
18 maja 2014, 22:55
No jeździsz tak jak każdy z nas śmiga kiedy robi się terror na mieście wiem o co chodzi rozmawiasz z gościem który jest w temacie
18 maja 2014, 23:17
no i dobrze wiec wszystko zalezy od auta i przygotowania go  
18 maja 2014, 23:19
tylko szkoda że ci którzy nie są w temacie nazywają nas debilami i wariatami, a tak na prawdę zwracamy większą uwagę na bezpieczeństwo niż przeciętny użytkownik drogi
18 maja 2014, 23:27
dokladnie .... a to nie predkosc jest przyczyna wypadkow tylko jak juz gwaltowan jej utrata... a po 2 te zawalidrogi... najczesciej w wieku emerytalnym.. lub niepatrzacy w lusterka... a nie podczas street terroru glowa chodzi dookola... po lusterkach  
18 maja 2014, 23:42
Ale nawet zimą na śniegu ja szybciej jestem w stanie wyhamować z tych 60 na godzine bez ABS-u niż większość ludzi na drogach z lekko ponad 30 z ABS-em, no i większość ludzi nie potrafi sobie poradzić z brakiem trakcji i z jej utratą nie ważne czy nagłą bądź celową.Ale nie zawsze jak się pojawi w telewizji jakiś film z nielegali to telewizja tak zmanipuluje ludzi że każdy myśli o nas jako zabijacy na drogach którzy jak siedzą za kółkiem toczy się piana z ust, jeszcze 10 lat temu powstał jeden polski dokument o wyścigach ulicznych gdzie tacy ludzie jak my zostali pokazani jako normalni ludzie którzy na codzień są lekarzami, ojcami, i normalnymi ludźmi którzy mają wspólną pasję i było tam też pokazane że wybieramy ulice przeważnie zamknięte na których nie odbywa się żaden ruch często są to ulice poza miastami. Źle się teraz dzieje bardzo źle jeszcze troche to będziemy mieli taki lincz jaki dostają metale którzy są wyzywani od satanistów i każdy jest tym który odprawia czarne msze i którego ulubionym daniem jest dachowiec XDJa osobiście i wielu moich znajomych chcielibyśmy jeździć tylko po torach ale niestety lepiej inwestować w orliki które stoją puste i mało kto na nich spędza czas niżwspierać sporty motorowe w których polacy odnoszą sukcesy, zresztą mniejsza już o to bo i tak nigdy nie będzie u nas miejsc w których będziemy mogli się na prawdę wyszaleć.
18 maja 2014, 23:44
PS: no i my raczej dbamy o nasze auta i wszystko wymieniamy nawet przed czasem zużycia przez co mamy auta często w lepszym stanie niż takie kilkuletnie ale i tak każdy powie że jeździmy starymi autami które si sypią :/
19 maja 2014, 00:09
bo luzwykli debile sa.... ;l/ moja del sol to rocznik 1995 i jest w owiele lepszym stanie niz te jezdzace kilkuletnie padaki... silnik noweczka, zawiecha noweczka, uklad hamulcowy wpadnie teraz noweczka, blacharka noweczka, lakier tez... uklad oswietlenia tez.... z 95 roku to chyba tylko pas przedni zostal i troche budy wszystko jest w jak najlepszym porzadku... zalewam najlepszymi olejami na jakie mnie stac ( valvoline 10w60 vr1 racing) ... do skrzyni hondowski mtf... uklad wspmagania hondowski pfs       i takie tam  
19 maja 2014, 10:01
ja lubie mojego unibika
23 maja 2014, 18:59
Fiat 126p
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.