Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
16 kwietnia 2011, 12:43
Jak się zaczęła wasza przygoda z tańcem ??
Ja byłem na w kinie na jakimś filmi 3D i na reklamach pojawił sie step up 3
zaczołem ryć potem w necie i bardzo mi isę spodobał ten taniec
zaczołem ćwiczyć w pokoju ale biorąc pod uwagę że już kilka dziesiąt przedmiotów rozwaliłem przez taniec bo mój pokuj nie nadaje się do takich wyczynów , prosili żebym spróbował iść na warsztaty z tej dziedziny
i chodze regularnie

A wy ???
Jak wspominacie pierwszą chwile w której zaczał rajcować was taniec ??
16 kwietnia 2011, 13:36
ze mną było podobnie, aczkolwiek
nie pasjonuje mnie taniec nowoczesny i takie tam różne układy do tego, chodź nie powiem, że ze Step Up mnie zainteresowało, ale nie żeby oddać się temu całkowicie Otóż ja .. w 2008 roku zaczęłam pasjonować się filmami Bollywoodzkimi , na co potem przeszła miłość do Indii. Wgłębiając się w to wszystko zauważyłam, że na youtube wstawiają naukę tańca do niektórych indyjskich piosenek i amatorsko zaczęłam ćwiczyć. Dalej tańczę jako amatorka i liczę, że pewnego dnia, pójdę tańczyć do takowej szkoły tańca indyjskiego . ; )
16 kwietnia 2011, 22:02
hm... byłam na kolonii i miałam za opiekuna panią, która chodziła uczyć sie do szkoły Hip-Hopu... mieliśmy tam dużą hale więc pani zaczeła prowadzić zajęcia.. sama nie tańczyłam na początku, ale w pokoju z koleżankami umiałam wszystko bez ćwiczeń... teraz na każdej uryczostości drektorka bieże prosi mnie no i moją drużyne [koleżanki] byśmy coś zatanczyły... sama też chodze teraz do szkoły, ale jestem zadowolona... mówią że potrafie zatańczyć do każdej szybkiej piosenki i zapamiętać od razu kroki, ale to jest prawda...
16 kwietnia 2011, 22:05
od tamtych wakacji taniec jest moim życiem... ;] ;D
16 kwietnia 2011, 23:49
miałam jakieś 6 lat i stwierdziłam w przedszkolu, że to może być super zabawa. Miałam dobre przeczycie. ; )
Tańczę do dziś choć mam zakaz z powodu kontuzji kolana. Ale mimo to jest to cząstka mnie i nie wyobrażam sobie bez tego życia.
17 kwietnia 2011, 20:53
Zaczęłam kiedy byłam w 4 klasie podstawówki ; )Po trzech latach miałam dwa lata przerwy i znowu do tego wróciłam Nie wyobrażam sobie życia bez tańca 3
18 kwietnia 2011, 14:18
Hmm.. u mnie sie zaczelo od aerobiku dziewczyny potrzebowaly laski ktora zatanczy znimi no i sie zgodzilam teraz chodze na you can dance w Rawiczu i jestem zadowolona ;D
18 kwietnia 2011, 17:47
Mnie 6 lat temu , zainspirował Michael Jackson . Przez 3 lata tańczyłam , przy jego teledyskach itp . To było od 2005 roku do 2008 , od 2008 3 razy w tygodniu mam profesjonalne zajęcia z Jackson Style . MJ mnie zainspirował do tańca , . Dzięki niemu , umiem , chcę i jestem rozpoznawalna ; ) .
18 kwietnia 2011, 20:53
ja poszedłem na impreze troche sie napiłem i tanczyłem ten stan powraca jak tankuje
19 kwietnia 2011, 10:44
moja przydoga z tańcem sie jeszcze nie zaczeła ale planuje nauczyć sie hip hopu i capueire
01 maja 2011, 21:13
moja tak że gdy tylko słyszałam muzykę zaczynałam tańczyć i niestety nadal tak mam..
I chodzę na lekcje tańca od roku..
Zapisałam się bo kolega kazał.. Bo już nie mógł wytrzymać ze mną i zapisał się na to ze mną. cieszę się że to zrobiłam.. bo lubiałam tańczyć od kąt pamiętam.
06 maja 2011, 23:33
w wieku 8lat mama zapisała mnie na rytmikę no i się zaczęło i trwa już 11rok;D
10 maja 2011, 16:12
W mojej karierze szykuje się wielki skok bo pod koniec miesiąca mam występ na dniach Głogowa
26 maja 2011, 22:01
moja od reklamy wieelknocnej tam była jakass chooreografia miałam moze 5 lat sie nauczyłam jej i się zaczęło a tańczę dużo stylli... ;];]
29 czerwca 2011, 13:32
Uwaga wiadomość- ważna! napisze to na każdej stronie bo ktoś może nie wejść tutaj i nie przeczytać, ale to jest bardzo ważne!) Czy ktoś z was słyszał o wit. B17? i taka choroba jak rak co nie?. ;d A więc teraz powiem wam coś co może każego zaszokować! Choroba taka jak rak jest spowodowana niedoborem witaminy B17! Zabraniają o tym mówić, ale uświadommy każdego! Jeżeli nie wierzycie poczytajcie na ten temat!
22 listopada 2011, 19:57
Dla mnie taniec po prostu jest świetną formą wyrażenia siebie i od małego lubiłam tańczyć wtedy wiadomo jakieś wygibasy a teraz uczę się nowoczesnego i c-walku no i planuję się zapisać na dancehall jeszcze oddzielnie
07 grudnia 2011, 09:19
Do tańca zachęcił mnie film "Step up 3". Zawsze po jego obejrzeniu chce mi się wstać i zacząć tańczyć xD
24 sierpnia 2013, 23:38
Rodzinka zmusiła mnie do wzięcia udziału w jednej lekcji tanca... bardzo sie opierałem.
Tak mi się spodobało że przetańczyłem 8 lat
nauki Latino Amerykańskich
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.