Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
15 września 2012, 13:37
Jeśli jest to twoja ukochana to powinieneś jej pokazać że umiesz wytrzymać do ślubu i że nie zależy ci tylko na seksie bo większość związków przed małżeńskich gdzie seks już występował...rozpadają się i wychodzi na to że to nie była prawdziwa miłość. Miłość cierpliwa jest...łaskwa... nie zazdrości..nie szuka poklasku. .. więc nie gadajcie głupot że to jest seks z miłości... Jeśli się kocha to się poczeka a jeśli kobieta chce czekać a wy nie to nie jest miłość tylko chęć "zaliczenia" ...
15 września 2012, 19:21
jest wspaniały
15 września 2012, 20:19
Sluchajcie jestem człowiekiem wierzącym ale mało praktykujacym wydaje mi sie ze to obupólna decyzija a raczej gotowosc i jedna zasada swiat nieopiera sie tylko na swoich potrzebach podstawa jest umiec uszanowac druga osobe i to jest piekne a czy przed slubem czy po to nie jest istotne na to ciezko jest miec wplyw i predzej czy pózniej i tak to nastąpi
15 września 2012, 20:57
A jeśli się na to czeka i zrobi się to po ślubie z prawdziwej miłości to to smakuje jeszcze lepiej jest to po prostu piękniejsze.!
16 września 2012, 20:48
trudno wytrzymać ja swojej byłej strzeliłem minetke w wieku 14 lat... Ale po małżeństwie to zajebista sprawa, ponieważ nie chodzi o to że to piękne czy zajebiste, tylko gdy czekamy do nocy pś to partner docenia to, związki trwają dłużej, jest to owiele więcej podniecające niż jebanko co noc, są też ludzie którzy zdradzają jeszcze przed ślubem, to nie jest miłość, związek to związek, a miłość to czystość, trzeba uczucie rozróżnić od związku, miłość od zauroczenia...
17 września 2012, 15:00
żadnego seksu przed ślubem !
18 września 2012, 15:06
No no panowie zaskoczyliście mnie pozytywnie Macie racje a pierwszy raz w noc poślubna to idealny prezent dla dwojga Chociaż milość to tez pożądanie więc ciężko wytrzymać
18 września 2012, 17:06
Normalność , nic nadzwyczajnego .
19 września 2012, 00:42
A ja mysle ze to normalna sprawa tylko trzeba to robic z glowa, jak ktos chce po slubie to druga osoba powinna to uszanowac lub odejsc
20 września 2012, 08:09
jasne że tak,poco czekać do ślubu
21 września 2012, 16:21
no no Inka z Tobą musiałbym od razu wziąść ślub bo długo bym nie wytrzymał ;p
21 września 2012, 16:22
no nie wiem a nie myśleliście żeby na momencie wziąść ślub i od razu nocka jak się bawić to się bawić i nie żałować
02 października 2012, 18:36
żadnego ślubu przed sexem
04 października 2012, 11:03
Jest to dobra sprawa
27 czerwca 2013, 10:02
pamiecioiwa spoko, ale reszta odpada, jak loniaki, te dredy
28 sierpnia 2013, 15:07
dobrze wiedzieć czy pasujemy do siebie pod względem sexu
1 miesiąc temu
Ślub nic nie zmienia, bo łatwość uzyskania rozwodu czy unieważnienia nie daje gwarancji stabilizacji. Jeżeli chcesz- czekaj, ale możliwe iż któraś z Twoich koleżanek Cię wyręczy.
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.