Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
27 marca 2013, 21:34
chciał/ła byś być zawodnikiem/dniczką mma
27 marca 2013, 22:29
no jasne
28 marca 2013, 00:04
ja walcze w mma. Bardzo fajny sport. Czasami dostaje się po mordzie, ale dzięki ciężkim trenigom wygrywam narazie.
28 marca 2013, 01:22
MMA upada... to nie jest już sport mieszanych sztuk walki jak kiedyś... to już nie to samo...
pozdr
28 marca 2013, 14:59
Ale nadal sporo się idzie nauczyć.. każdy chłopak powinien trenować takie coś.. albo chodzić na siłownie
28 marca 2013, 16:06
To moje marzenie
29 marca 2013, 22:44
kornel to się zapisz. Prawie w każdej miejscowości istnieje jakaś szkółka. Ale to możesz uczyć się na własną rękę. Ja tak zaczynałem. To nie chodzi o samą walkę. Trzeba poświęcić dużo czasu na kondycję. Biegać, jeździć rowerem. Siłownia to 2 sprawa. A potem techniki walki. jest ich wiele ale trzeba być przygotowanym kondycyjnie.
30 marca 2013, 02:53
tak uczyć się na własną rękę... suchar... żeby się czegoś w tej dziedzinie nauczyć trzeba mieć kogoś kto ci wytknie wszystkie twoje błędy itp... trenując przed lustrami nawet wieloma i z każdej str osiągniecie tych samych wyników jest nie możliwe...
30 marca 2013, 12:56
Siema już od 3 lat trenuje mma ksw i ciężary w tej chwili mam kontuzje ale jeszcze tydzień temu miałem sprawdzian z trenerem i nie powiem poddał sie
30 marca 2013, 19:56
mam pytanie to prawda że MMA ma być 27 kwietnia ? I ma walczyć Burneika z Ozdobą ?
31 marca 2013, 13:34
ale jaka federacja ?
05 stycznia 2014, 20:35
Siemka od ponad roku trenuje mma na początku miałem mały problem byłem bardzo otyły ale to juz zamna do tego jeszcze trenowałem 6 miechów boks ale to nie dla mnie to tego doś często siłka i rezultaty są
14 lutego 2015, 09:32
powiem szczerze ja trenowałam 6 lat sztuki walki , poźniej 2,5 roku przerwy , a od 6 miesięcy trenuję sama ( trzeba wyrobić kondycję ) za niedługo idę na pierwszy trening mma . powiem że samemu też można się dosyć sporo nauczyć
30 sierpnia 2015, 01:07
"Trenuję ksw..." Aż się zakrztusiłem ze śmiechu. Co do samego postu czy ktoś chciałby być zawodniczką/zawodnikiem mma!?!? W jakim kontekście jako praca czy jako pasja??? Zacznijmy od tego że nie ma takiego sportu jak mma samego w sobie, to jest po prostu mieszanie różnych sportów walki ze sobą. Poszczególne zajęcia nauki mma powstały dlatego że jest na to zapotrzebowanie. Jeżeli natomiast ktoś myśli że pójdzie na "mma" bez jakiegokolwiek wcześniejszego przygotowania w postaci innych sportów walki i będzie kozak to może się bardzo zdziwić Od 19roku życia pracuję jako trener boksu, współpracowałem także z trenerami MMA i widziałem na jakiej zasadzie to się odbywa... osoby trenujące po 3/4lata i nie potrafiące kompletnie nic, ani w parterze ani w stójce. Jeśli ktoś myśli o sportach walki na poważnie niech zacznie od trenowania jakiegoś sportu który będzie podstawą przynajmniej przez 4lata a dopiero później kombinuje. Pytanie autora co najmniej dziwne, brzmiało jakby pytał czy chciałby być ktoś batmanem Bycie na poważnie w jakimkolwiek sporcie walki to nie jest zabawa, można robić to z pasji ale na pewno ktoś kto nigdy w życiu nie stał na macie czy w ringu nie może tego ocenić.
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.