Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Muzyka  »  Mates
Nowy temat
18 września 2013, 12:42
poniewaz jestem dopiero miesiac,chciałbym sie dowiedziec, co daje przyjażń na odległosc zdobyta tutaj, czy znalazł ktoś miłosc na Matesie.
18 września 2013, 17:19
tak, znajomość na odległość jest tylko pretekstem przecież miłość nie zna słowa odległość tak. Ludzie którzy się kochają nie znają granic a ta strona ułatwia nam odnalezienie tej może prawdziwej drugiej połówki naszego serca pozdrawiam Shadow hunter
18 września 2013, 18:16
Nie do końca jest tak. Miłość na odległość? Przecież trzeba się poznać osobiście. Na odległość może być co najwyżej zauroczenie. Miłość to znacznie więcej. Zacznijmy od jej definicji. Jeśli kogoś kochasz, możesz oddać za tę osobę własne życie. Czy zrobi Pan to za osobę znaną tylko wirtualnie? Śmiem twierdzić, że nie.
19 września 2013, 08:49
Nie zgodze się z Tobą Patryk. Bo miłość na odległość niekoniecznie oznacza miłość na końcu świata. Miłość na odległość to również osoby, które coś do siebie mają, a mieszkają 15-80km drogi. Rozumiem, że spotkanie musi być w prawdziwym życiu, no i tu przyznam Ci trochę racji, bo trochę nie ma sensu szukać kogoś z drugiego krańca Polski skoro jesteś z pierwszego, ale warto szukać związku na "odległość" gdy ktoś mieszka bliżej, np. te 15-80km, bo wtedy można się praktycznie zawsze spotkać, naprawdę pogadać i myśleć co dalej.
20 września 2013, 18:26
To juz zalezy od ’tolerancji’ osoby na brak ukochanej przy sobie.
20 września 2013, 18:34
Każdy jest inny pod względem uczuć. Nikogo nie można zniechęcać do takiego związku, bo czasem bywa tak że takie na odległość trwają dłużej niż te na miejscu
26 września 2013, 10:57
wiesz to fakt ale czasami można spróbować
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.