Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
15 sierpnia 2015, 13:27
Sadzić, palić zalegalizować!!! nie dyskryminować!!
15 sierpnia 2015, 13:39
mariuhana powinna byc legalna jako nawet lek na niektóre choroby nieuleczalne jest pewien chlopiec z padaczka i leczac go mariuhana nie mial napadow jak ja odstawili ma napady bardzo czesto i co na ten temat powiesz
15 sierpnia 2015, 17:55
Wiele środków farmakologicznych jest dostępna na receptę, pomyśl o nadużyciach które MOGŁYBY występować gdyby takie leki były masowo powszechne...
15 sierpnia 2015, 17:59
I tak mamy legalny jeden z bardziej toksycznych narkotyków - alkohol - więc w czym problem? A od czego do czego jest on etapem przejściowym? Od nowej wątroby do delirium?
15 sierpnia 2015, 18:04
Choćby do dopalaczy... A alkohol to zupełne inny temat (równie dobrze zamiast legalizować marihuanę można naprawić NFZ- i ludzie też pozbędą się kolejnego stresora).
15 sierpnia 2015, 18:06
Poza tym jak na razie  nie ma większego problemu z dostępem do m. więc ... ?
15 sierpnia 2015, 18:12
No jak się ma kolegów-gangsterów z gimnazjum to owszem, nie ma większego problemu. ;] Gorzej jak się ich nie ma... A dopalacze (czy będąc bardziej precyzyjnym r-c) mogą sobie delegalizować do woli, tu jest na prawdę takie pole manewru, że na miejsce tych zdelegalizowanych może pojawić się kilkakrotnie nawet więcej substancji. Tylko, że znów o nich nic nie wiemy, a te zdelegalizowane w jakimś tam stopniu poznaliśmy...
15 sierpnia 2015, 19:03
No właśnie my ślę że problem nie leży w legalizacji/delegalizacji tylko w uświadamianiu ludzi
15 sierpnia 2015, 20:30
No tak. Ale zwróć uwagę, że jak coś jest nielegalne, to więcej płacisz za ryzyko, które ponoszą te typy, aniżeli za samą substancję. I to znacznie więcej... 
16 sierpnia 2015, 16:04
to jest nie prawda bo mariuchana jest stosowana jako lek na stwardnienie rozsiane itp na choroby nieuleczalne i sprawiajace durzy bol wiec nie mowcie ze to jest etap przejsciowy pomiedzy miekimi narkotykami a twardymi bo to jest klamstwo bo jezeli ktos chce sprobowac wszystkiego to i tak sprobuje a bedzie zarzywal to co poczuje ze daje mu odpust chwilowy od problemow pale juz jakies 10 lat i nie jestem uzalezniony tylko pale okazyjnie na odstresowanie i eufori wiec naprawde jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie bo mariuchana jest mniej szkodliwa od lekow przeciw bulowych.
16 sierpnia 2015, 18:26
Widzisz maro jest różnica pomiędzy zwykłą marihuaną a tą sprzedawaną przez dilerów. A tak przy okazji to jak często musisz się odstresować w ten sposób?
16 sierpnia 2015, 21:04
Jak w to wierzyć to będziesz cierpiał katusze w piekle albo odpracujesz wszelkie męki na ziemi. Albo pozostał jeszcze czyściec tylko nie radzę walić tam konia Mówiąc szczerze wole te pierwsze bo jestem na ty z Szymkiem, Dariuszkiem i Luckiem.
16 sierpnia 2015, 21:55
Trzech Króli
20 sierpnia 2015, 22:24
Za posiadanie,większa kara. Zlikwidować je Zanim będziesz opier*alał że po co wieksza kara i wgl pomyśl co piszesz ..Bo tylko skończony idiota pali te gówno
20 sierpnia 2015, 22:30
Zboczony, mogę o coś zapytać?
21 sierpnia 2015, 08:13
Pytaj
21 sierpnia 2015, 19:08
Zastanawia mnie Twój nick, w sumie nie wydajesz się nienormalny... A wracając do tematu -  kara za posiadanie musi być większa od samej substancji, ponieważ tak funkcjonują kary i na tym systemie opiera się system sądowniczy.
21 sierpnia 2015, 19:17
Od razu do paki i kij . niech posiedza sobie dyszke tak samo za jazde na groszach -podwójny gaz ;P od razu dozywotni zakaz na wszystko i 6 lat paki : ) kiedyś sie zmieni prawo zobaczysz,tylko trzeba czasu i wiary .. Zaraz polecą odjeby zobaczysz,ze co pierdole , bo tylko takie zjebuchy sie czepiają prawdy
21 sierpnia 2015, 19:17
Tomasz Array
Zastanawia mnie Twój nick, w sumie nie wydajesz się nienormalny... A wracając do tematu -  kara za posiadanie musi być większa od samej substancji, ponieważ tak funkcjonują kary i na tym systemie opiera się system sądowniczy.
nick jak nick niczego nie prezentuje ;D
21 sierpnia 2015, 19:19
No... raczej
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.