Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
21 sierpnia 2015, 19:21
to poczekaj jakis i zobaczysz bedą orac ze chcemy dobrze haha żałosność
20 września 2015, 10:59
zalegalizować
22 września 2015, 19:03
Legalizować.
22 września 2015, 19:43
jak wcześniej pisałem stanowczo jestem przeciw tylko osoba bez rozumu tego używa !
22 września 2015, 21:41
Jestem na tak jeśli legalne są papierosy i alkohol. Jeśli miał bym próbować to ciastek, podobno nie jest to tak zamulające jak palenie. Ciekawym jest że ciężko też dostać w Polsce dobra odmianę np. Lemon Haze. W Holandii zapewne ludzie nie są skazani na łaskę dilerów (co dostaniesz to masz).
22 września 2015, 21:49
Nie palę i nie piję i jest dobrze .. Nie ćpam także i nie mam zamiaru tego gó*wna próbować .. Żałośni są ci co ćpają albo palą 
22 września 2015, 22:34
Osobiście uważam, że marihuana mogła by być legalna ponieważ dużo razy słyszałam iż pomaga w leczeniu jakiś chorób. Uzależnić się nie idzie tak jak od papierosów, alkoholu czy też narkotyków twardych. Wiem to na swoim przykładzie. Palę ją okazyjnie i jak mam ochotę pomimo tego, że obok mnie ktoś ją pali. A więc zalegalizować.  
22 września 2015, 22:35
Żałosne ... 
22 września 2015, 22:38
ja jestem stanowczo przeciw . Nie akceptuje ludzi ... i tyyle . komuś nie pasuje to spadaj na drzewo łosiu
22 września 2015, 22:43
Jeżeli te łosiu było skierowane do mnie to nie było to na miejscu. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i opinię na oto jest to forum. Tobie się nie podoba to że ludzie są za to sam spadaj. Ja wyraziłam to co myślę i nie mam zamiaru się z nikim kłócić albo wyzywać kogoś że ma inne poglądy. Miłego wieczoru życzę wszystkim.  
23 września 2015, 00:00
Powinna być legalna, czemu? A Czemu nie? Jest to moja sprawa czy chcę to palić czy nie. Jakim prawem rząd nakazuje mi czy mam coś brać czy nie? co mogę kupować a czego nie? co jeść a czego nie? Myślicie że te durnie w sejmie mają pojęcie w ogóle co to jest? Teraz rząd wtrąca się do wszystkiego, nawet czy kobieta ma prawo kupić tabletkę do 72godzin po czy nie ma prawa, zamiast ona decydować o swoim ciele, będzie to robił jakiś siwy pierdziel w sejmie który z seksem ma tyle wspólnego co prostytutka z XVII wieczną literaturą tatarsko-mongolską. Niektórzy powiedzą a bo oni dbają o nasze zdrowie... gówno prawda przecież oni nawet nie wiedzą co to za środek i najpewniej nie odróżniliby go od zwykłego majeranku. A bo to niezdrowe... a co jest zdrowe?? alkohol? ilu ludzi zabija choćby na drogach? papierosy? w papierosach nie ma substancji naturalnych wszystkie substancje zawarte w papierosie to chemikalia!! Jeżeli już jesteśmy przy czymś takim to może zabrońmy wszystkiego :] Nie wiem czy macie pojęcie o tym że takie rzeczy jak kofeina uzależniają, więc zabrońmy kawy, herbaty i coca-coli. Jeśli jeszcze kogoś nie przekonałem zróbcie eksperyment spróbujcie przedawkować marihuanę, czy coś się stanie? Nie. Spróbujcie przedawkować alkohol to umrzecie. Nie wiem czy wielu z was ma o tym pojęcie ale od aspiryny też można umrzeć! jeśli zjecie całe opakowanie aspiryny na raz to najpewniej umrzecie, zabrońmy więc aspiryny.
Moje ciało, moje decyzje, moja odpowiedzialność i WARA OD TEGO!
23 września 2015, 01:11
mądry człowiek umie korzystać i sie nie uzależni od niej , pozytywny przekaz umiej i nie przesadzaj, bo wszystko w  nadmiarze szkodzi,,wszak to lek na komórki nowotworowe,,,,po za tym nie porównujmy  dopalaczy i konopi bo to chore porównanie,,,ci co porównują nie mają pojęcia o cym dyskusja ....
23 września 2015, 19:00
Krzysiu.... "zamiast ona decydować o swoim ciele, będzie to robił jakiś siwy pierdziel w sejmie" -   po połączeniu dwu gamet haploidalnych (1n) powstaje diploidalna zygota (2n) która jest nowym organizmem, a NIE częścią jednego z organizmów rodzicielskich. "ma tyle wspólnego co prostytutka z XVII wieczną literaturą tatarsko-mongolską." - w XVII w. tereny na  północno zachodnich wybrzeżach morza czarnego były mozaiką kulturową i etniczną. Na terenach zajmowanych przez chanat krymski zamieszkiwały ludy pochodzenia min. tatarskiego i mongolskiego. Tereny te były również częstym celem wypadów kozaków zaporożkich. Wydaje się prawdopodobne by ówczesne prostytutki na terenie pogranicznym znały literaturę mongolsko-tatarską...  
23 września 2015, 20:58
Tomasz "jakiś siwy pierdziel w sejmie który z seksem ma tyle wspólnego co prostytutka z XVII wieczną literaturą tatarsko-mongolską." Nie chcę się czepiać ale to były porównania, których nie zrozumiałeś. Koledze chodziło właśnie o to że prostytutki w XVII w nie miały z tą literatura nic wspólnego tak samo jak siwy pierdziel w sejmie z seksem.   Krzysiu. Mądre słowa i popieram.  
24 września 2015, 19:52
"Krzysiu.... "zamiast ona decydować o swoim ciele, będzie to robił jakiś
siwy pierdziel w sejmie" -   po połączeniu dwu gamet haploidalnych (1n)
powstaje diploidalna zygota (2n) która jest nowym organizmem, a NIE
częścią jednego z organizmów rodzicielskich." A Co to ma do tego? Chcesz powiedzieć że jeśli dziecko należy do obydwojga rodziców to o jego losie może decydować, obcy człowiek siedzący w sejmie!?!? chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, przeczytaj ją jeszcze raz. ""ma tyle wspólnego co prostytutka z XVII wieczną literaturą
tatarsko-mongolską." - w XVII w. tereny na  północno zachodnich
wybrzeżach morza czarnego były mozaiką kulturową i etniczną. Na terenach
zajmowanych przez chanat krymski zamieszkiwały ludy pochodzenia min.
tatarskiego i mongolskiego. Tereny te były również częstym celem wypadów
kozaków zaporożkich. Wydaje się prawdopodobne by ówczesne prostytutki
na terenie pogranicznym znały literaturę mongolsko-tatarską... " Człowieku czy ty coś brałeś pisząc to? Co do tematu mają XVII-wieczne prostytutki?????????
26 września 2015, 19:56
"do tematu mają XVII-wieczne prostytutki"- sam zacząłeś ten temat więc powinieneś lepiej wiedzieć niż Ja... "Chcesz powiedzieć że jeśli dziecko należy do obydwojga rodziców to o jego losie może decydować, obcy człowiek siedzący w sejmie" - NIE, chcę powiedzieć że dziecko (w tym nienarodzone) ma takie same prawa jak inni. Tak z racji ciekawości zasadę "wolnego brzucha" respektowała już Brazylia bodajże w XIXw. 
26 września 2015, 20:36
" sam zacząłeś ten temat więc powinieneś lepiej wiedzieć niż Ja..." Było to porównanie paralelne nie kolidujące z tematem. Proponuję tobie przeczytać moją wypowiedź jeszcze raz, bez urazy ale twoje rozumienie tematu jak i wypowiedzi sugerują że twój prawdopodobny, profilowy wiek jest zawyżony o co najmniej 10lat. "NIE, chcę powiedzieć że dziecko (w tym nienarodzone) ma takie same prawa jak inni..." Ty jesteś nienormalny czy coś wąchasz?? o.O Po co ten offtop?
27 września 2015, 10:15
 Piszesz o legalizacji a przeszkadza Ci moja odpowiedz, ba sugerujesz że "coś brałem" podczas odpowiadania.... Wniosek? przeczysz samemu sobie... Używasz porównań które są sprzeczne z prawdą, ba nie potrafisz ich obronić sensownymi argumentami... Wniosek? Masz problemy z obronią własnego zdania... Ps. Nie, nie obrażam się, któż nie chciałby być młodszym ... zresztą....
27 września 2015, 12:35
Przeszkadza mi twoja wypowiedź ponieważ jest nie na temat i obrażam się ponieważ twoje wypowiedzi są po prostu bez sensu jakby pisał je właśnie 14latek. "...sugerujesz że "coś brałem" podczas odpowiadania.... Wniosek? przeczysz samemu sobie..." Drogi chłopcze moje pytanie czy coś wąchałeś nie ma nic wspólnego z marihuaną ponieważ 1. Nie tylko marihuana jest używką. 2. Marihuany z tego co wiem się nie wącha. Co do twoich argumentów to nie są one argumentami tylko schodzeniem z tematu nie mające kompletnie żadnych z nim powiązań. Temat jest o marihuanie a ty rozpisujesz się na temat  kozaków zaporożkich, XVII-wiecznych prostytutek i kulturze tatarsko mongolskiej i twoim zdaniem to jest argument. Wniosek albo jesteś pierdolnięty albo co bardziej prawdopodobne jesteś 14latkiem gnębionym w szkole, próbującym sobie coś i innym udowodnić na forum publicznym, co potwierdza także twój profil, więc skończ już to swoje żałosne przedstawienie chłopcze
27 września 2015, 22:00
Wypraszam sobie obraża mnie na tym forum ! Obrażając Moją osobę, nie tylko próbujesz mi urągać, lecz naruszasz normalnie funkcjonujące zasady dobrego zachowania... Po pierwsze NIE umiesz rozmawiać ozywając sensownych, popartych prawdą argumentów. Po wtóre nie potrafiąc udowodnić swej tezy zaczynasz obrażać innych. Skąd tyle ekspresywności w Twoich wypowiedziach, hę? Jeżeli głosisz że "magiczna fajeczka" potrafi rozwiązać wszystkie problemy (a przynajmniej, że nie szkodzi i nie da się jej przedawkować), dlaczego tak się denerwujesz, hę? Zauważ że jak do tej pory to właśnie Ty ciągle próbujesz mnie obrażać, denerwując się przy tym niemiłosiernie... Wiesz co? Dam Ci dobrą radę, tak od serca, poszukaj czynników swojej frustracji wewnątrz siebie, a nie obwiniaj wszystkiego i wszystkich o swoje nieszczęścia. Trochę powagi, to jednak ktoś może czytać. Ps. Zrobił się już spam pod tematem, więc sugeruję, że jeżeli będziesz miał dalej potrzebę porozmazywania przenieść się z tego forum...
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.