Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
23 lutego 2014, 00:33
Zastanawia mnie, dlaczego 90% ludzi stąd nie czyta książek. To trochę frustrujące :x
23 lutego 2014, 01:36
Siema Niedawno wróciłem do domu , zimno jak nie wiem ! i z nudów zacząłem przęglądac neta.Trafiłem na bardzo ciekawą strone i z niej skorzystałem POLECAM DZIAŁA!Oto link : http://lokalize.pl/v/iysk
23 lutego 2014, 01:39
Cześć.Niekoniecznie to miałam na myśli, ale kto wie.. jeżeli będę chciała kiedyś odszukać starego przyjaciela, to się przyda.Dzięki
23 lutego 2014, 01:43
bardzo przydatne narzędziei darmowe ;p
23 lutego 2014, 01:47
Jak już pisałam, przyda się. Kiedyś. Ale nie w najbliższym życiu.
23 lutego 2014, 11:20
Witaj! Nie jesteś jedyna. Jest tu niewiele osób czytających książki ponieważ portal nie jest związany z kulturoznastwem. Służy przede wszystkim do poznania się. Ale są wyjątki. 
23 lutego 2014, 11:48
Cześć. Zdaję sobie sprawę, że służy do poznawania nowych ludzi, ale myślałam, że wśród normalnych ludzi jest troszkę więcej czytających. A Ty? Jakie książki czytasz?
24 lutego 2014, 00:55
Czytasz? Wow, rzadko spotykane tutaj, naprawdę. Jacy autorzy/gatunki? 
24 lutego 2014, 21:30
Co do gatunków nie ma określonego przedziału.. z autorów lubię A.M. Chaudiere, Tolkiena, Baumana (jak już wspomniałam), Nietzschego, niektóre książki Kinga i w szczególności Alice Sebold.
25 lutego 2014, 14:53
Łaa, to celujesz bardziej w popularne książki. Ja sobie właśnie czytam różne bajery od Puzo, właściwie z jego dorobku już do przeczytania nie zostało mi wiele, a szkoda, bo dla mnie to artysta największy na świecie jeżeli chodzi o pisanie książek. Sapkowski oczywiście na propsie, ale z jego książek przeczytałem tylko Inkwizytor czy jakoś tak, ale nie specjalnie się tym jarałem i wszystkie tomy Wiedźmina. A i jeszcze jedna jest super książka od Sapkowskiego właśnie i gorąco polecam - Żmija. A poleciłabyś jakąś książkę ciekawą? Ale musi być bardzo dobra i dosyć ostra, bo skończyłem właśnie czytać "Śmierć Frajerom" właśnie M. Puzo. I szukam kolejnych opcji :p
25 lutego 2014, 15:06
Przypadł mi do gustu "Narrenturm" Sapkowskiego. To jak na razie jedyna jego książka, którą czytam. Powieść historyczna. Idealnie wplata w nią humor. Może Ci się spodobać. Może. Bardziej niż książkę polecam Ci słuchowisko, bo nie jest wtedy tak monotonne. Nie jestem zwolenniczką powieści historycznych, więc książki przeczytałam może z kilkanaście stron. Co innego ze słuchowiskiem. Jest naprawdę świetne. "Inkwizytora" też czytałam. Polecam również "Metro 2033", autorem jest Dmitry Glukhovsky. Przy okazji przeczytaj "Uniwersum. Metro 2033" Andrieja Diakowa jeśli spodoba Ci się wyżej wspomniane "Metro (...)". "Inkwizytora" przeczytałam do połowy i zrezygnowałam. Nie mój gust. Może Ci się spodobać "Zew Cthulhu". To zależy. Co jeszcze.. "Gra Endera". I oczywiście "50 twarzy Greya", heh.. ale to już właśnie z tych bardziej popularnych.
26 lutego 2014, 22:22
Z "50 twarzy G...eja" mają zrobić film Będzie za rok na walentynki.
27 lutego 2014, 17:58
książki, ksiązki *-* uwielbiam to uczucie, które towarzyszy mi przy ich czytaniu kartka za kartką i nie wiem jak ludzie mogą z tego rezygnować na rzecz internetu ;D
27 lutego 2014, 23:52
Szkoła zabija fascynację do lektury. Normalna sprawa. Na siłę nic nie smakuje. Dlatego trzeba to wynieść z domu. Zarazić się pasją od rodziców czy dziadków. Jednak nawet wtedy głupio jest się przyznać do czytania. W końcu ludzie utożsamiają to z brakiem życia osobistego, więc na cholerę odstawać? . . . a, nie. Czekaj. Wiem. Żeby poznać odpowiednią osobę na stronie społecznościowej, kochany omnibusie pod nazwą *SenWieczny. Mam nadzieję, że pomogłem.

Btw, skoro już sobie coś polecacie, to fajnie by było wspomnieć dlaczego / za co cenicie klimat który nam oferuje książka. Myślę, że to bardziej pasuje do takiej społecznościówki*. Samo sypanie tytułami nieszczególnie zachęca.
03 marca 2014, 22:19
Jak ja wam zazdroszczę .... kiedyś uwielbiałam czytać a dziś brak na to czasu ,wracając po 10 godzinach pracy do domu marzy sie tylko o spaniu Pozdrawiam
28 marca 2014, 20:36
Nie takie 90% ja jak mam nieco czasu to zawsze coś poczytam,ogólnie chodzi o tryb życia bo ludzie z czasem są dosyć zajęci i coraz mniej czasu na czytanie zostaje. 
12 kwietnia 2014, 10:10
Jedną z najpiękniejszych rzeczy jaką może doświadczyć człowiek jest wizja rzeczywistości w utworach literackich. Niektóre książki są nie do opisania. Co najchętniej czytacie?
21 kwietnia 2014, 22:42
VincentLow Array
Szkoła zabija fascynację do lektury. Normalna sprawa. Na siłę nic nie
Nie prawda! Ja uwielbiałam czytać lektury w szkole i dalej je lubię Jak ktoś kocha książki to będzie mu wszystko jedno co czyta, a w śród lektur zawsze były i są prawdziwe perełki ... A poza pozycjami obowiązkowymi - uwielbiam S. Kinga i A. Rice oraz przeróżne biografie ciekawych ludzi.
05 maja 2014, 15:56
Nikki_Sixx Array
Nie prawda! Ja uwielbiałam czytać lektury w szkole i dalej je lubię Jak ktoś kocha książki to będzie mu wszystko jedno co czyta, a w śród lektur zawsze były i są prawdziwe perełki ... A poza pozycjami obowiązkowymi - uwielbiam S. Kinga i A. Rice oraz przeróżne biografie ciekawych ludzi.
O w mordę. Tylko książek czytasz, a nadal takie kłopoty z ortografią?
05 maja 2014, 17:25
Ja na szczęście czytam  
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.