Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
07 maja 2014, 21:05
Kris Array
O w mordę. Tylko książek czytasz, a nadal takie kłopoty z ortografią?
Poza brakiem spacji, co może się wydarzyć każdemu, nie ma w mojej wypowiedzi żadnych błędów .. ale widzę, że Ty drzazgę u innych wyłapujesz prędko,natomiast belki we własnym oku nie widzisz Twoja wypowiedź też zawiera błędy
07 maja 2014, 23:08
Są osoby które czytają książki ba z historii i psychologi oraz fantasy każdą która jest godna musi być na mej półce w domu.
08 maja 2014, 15:02
Nikki_Sixx Array
Poza brakiem spacji, co może się wydarzyć każdemu, nie ma w mojej wypowiedzi żadnych błędów .. ale widzę, że Ty drzazgę u innych wyłapujesz prędko,natomiast belki we własnym oku nie widzisz Twoja wypowiedź też zawiera błędy
’’ w śród’’ to też spacja? ;> Owszem zawiera, ale nie ortograficzne. ;>
08 maja 2014, 18:17
Kris Array
’’ w śród’’ to też spacja? ;> Owszem zawiera, ale nie ortograficzne. ;>
http://sjp.pl/w
17 sierpnia 2014, 10:05
...klasyków lubię.Gdy skończyłem ,,Nędzników’’ W. Hugo powiedziałem sobie,że mogę już umrzeć.To wielka powieść o podróży zła w stronę dobra,i tło historyczne nie bez znaczenia.Polecam pozdrawiam.
17 sierpnia 2014, 21:14
Ja również czytam i nie jest mi to obce. Jeśli trafi się na coś naprawdę dobrego dla siebie i pisane jest to językiem jaki przypadnie do gustu to czytanie stanie się przyjemnością, a nie katorgą  
18 sierpnia 2014, 17:26
Podałaś link, a nawet nie zauważyłaś, że tam nie ma "w śród". "Wśród", to jeden wyraz. Podobna sytuacja z "nie prawda"- to także jest jeden wyraz Ja również sporo czytam. Głównie książki na temat psychologii, II wojny światowej (polecam "Legion" Elżbiety Cherezińskiej) oraz biografie muzyków. Z tych ostatnich najbardziej spodobała mi się biografia Slasha.
18 sierpnia 2014, 18:24
http://sjp.pl/w%B6r%F3d Właśnie dlatego podałam link - omyłkowo zły, żeby udowodnić, że nie zrobiłam żadnego błędu ... napisałam "w śród" ze spacją przez pomyłkę do czego się przyznałam i nie wiem o co Ci chodzi ... szukasz dziury w całym. Poprawnie pisze się "wśród" co doskonale wiem- Ty mi zarzucasz błąd ortograficzny, a tam go nie ma. Więc wyluzuj, bo z Twoich postów wynika, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, Pozdrawiam. I mniej upierdliwości życzę.
18 sierpnia 2014, 21:55
Cóż za nerwy Ja napisałem jeden komentarz, także sory, ale nie widzę upierdliwości Zawsze zostaje błąd "na prawdę". (Tak, to prowokacja, jakby co, więc bez spiny
19 sierpnia 2014, 09:41
Bardzo lubisz jak wychodzi na Twoje widzę ... Kurde, próbowałeś mi wmówić, że "wśród" pisze się jakoś inaczej pod względem ortografii Gdzie Ty tam chciałeś znaleźć błąd ... poza tą spacją. A może spacja to teraz nowy błąd ortograficzny ...? Szkoda że swoich błędów tak nie zauważasz, ale skoro tak lubisz język polski i taki z Ciebie filolog to ja chętnie porozmawiam na inne tematy ... co powiesz na gramatykę historyczną, dawaj wykażesz się

A wracając do tematu - "Historyk" Kostovej - jak ktoś lubi historię i Draculę, czyta się prawie jak ’Rękopis znaleziony w Saragossie’ - podobna konstrukcja, szkatułkowa.
I biografia Black Sabbath - solidna lektura, dla fanów i nie tylko.
19 sierpnia 2014, 15:51
Nie chciałem Ci wytknąć innego błędu w tym wyrazie i ani razu nie powiedziałem o błędzie ORTOGRAFICZNYM Nie wytykah mi czegoś, czego nie zrobiłem. Poza tym zauważam swoje błędy, ale ciężko wymierzyć prowokację na siebie hahah Ok, to Ty powiesz coś o gramatyce historycznej, a ja o psychologii, kawie, i wielu innych rzeczach Oboje mamy coś, w czym jesteśmy lepsi od drugiej osoby
19 sierpnia 2014, 15:54
O słabo ... poddajesz się? Nieeee A taki miał być z Ciebie fighter. Myślałam, że Mates’owy Profesor Miodek podniesie rękawicę a tu lipa ....

PS. Kiedy pierwszy raz napisałam ci, że Twoja wypowiedź też zabiera błędy, to napisałeś "Owszem, ale nie ortograficzne" sugerując mi, że mój był ortograficzny ... Rzuć okiem na swoje posty ...
19 sierpnia 2014, 15:58
Ty również poddałaś się Mamy remis, ale dziękuję za komplement (sarkastyczny, ale jednak). Napisałem Ci 2 razy, że to prowokacja, a Ty wciąż nabierasz się P.S. Tak? To zobacz czy aby na pewno to ja to napisałem
19 sierpnia 2014, 16:03
No nie wykręcaj się prowokacją Żaden remis. Dawaj, tematyka: morfologia kategorii rodzaju w języku praindoeuropejskim. Taki polonista jak Ty na bank to wie
19 sierpnia 2014, 16:08
Nie wykręcam się prowokacją, tylko prowokuję I co? Sprawdziłaś, czy to aby na pewno ja wytknąłem Ci błąd ortograficzny? Wow wiedza ze studiów? Gratuluję ;D
19 sierpnia 2014, 16:10
Czyli się wykręcasz I zmieniasz temat Jakie studia - każdy polonista to wie, jeszcze taki z Mates’a to na 100% w nocy o północy
19 sierpnia 2014, 16:12
Teraz próbujesz mnie sprowokować? Nie wygrasz
19 sierpnia 2014, 16:14
Czyli jednak Profesor nie wie. Wstyd.
19 sierpnia 2014, 16:19
No niestety Szkoda, prawda? Ale po sposobie, w jaki piszesz widać, że prowokacje na Tobie wychodzą naprawdę gładko i nie widzę tego dzięki wiedzy ze studiów
19 sierpnia 2014, 16:22
Taaak, zawdzięczasz to wiedzy tajemnej, którą posiadłeś podczas rytualnego siedzenia w Internecie ... ostra rzecz .... A może ja lubię takie pogawędki, co? Może mam z tego ubaw? Na to nie wpadłeś? Ale nie ... zaraz Ty i tak wiesz lepiej
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.