Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
19 sierpnia 2014, 16:28
Z internetem nie trafiłaś, bo to raczej mało wiarygodne źródło, jeśli chodzi o psychologię No właśnie- ja wiem lepiej, więc nie kłóć się ze mną
19 sierpnia 2014, 16:33
Sam się dałeś wciągnąć - we własną prowokację I nie nie wiesz lepiej - nie wyczułeś ironii Czytając encyklopedie i książki o psychologii nie zostaniesz ekspertem Sorry, to nie imponuje, to tak jak siedzieć przed kompem i nabijać się z solówek Kirka Hammetta samemu nie mając ani razu gitary w ręku.
19 sierpnia 2014, 16:37
No nie, wcale nie wyczułem ironii hahah Raczej nie dałem się wciągnąć, bo osiągnąłem to, co chciałem btw. Słabe porównanie, przynajmniej w moim wypadku  
19 sierpnia 2014, 16:38
Gdybyś nie dał się wciągnąć to byś nie odpowiadał Pewnie, że słabe, jak się go nie zrozumiało
19 sierpnia 2014, 16:51
Mi wystarcza fakt, że osiągnąłem to, co chciałem Odpowiadam, bo mogę, a porównanie doskonale rozumiem
19 sierpnia 2014, 16:54
Ok. ok, tak sobie mów, niechaj tak będzie .... to ja też jestem zadowolona, że osiągnęłam to co chciałam I się uśmiałam pieniężnie przy okazji. No i też odpowiem - bo mogę, a co ... żebyś nie myślał, że Ci prowokacja wyszła Miłego popołudnia
19 sierpnia 2014, 16:56
Dziękuję, wzajemnie Śmiech, to zdrowie, a oboje pośmialiśmy się
19 sierpnia 2014, 16:59
Maho Array
a oboje pośmialiśmy się
Się pośmialiśmy prawda to zaiste ... buahahahahaha no nie mogłam się powstrzymać, bo zaleciało Yodą Profesorze - nie dawaj zaimków zwrotnych na koniec!! Aaaaa!
19 sierpnia 2014, 22:31
Ok Będę pamiętał pani prof.
21 sierpnia 2014, 19:38
polecam cherub-a
21 maja 2015, 23:03
Na szczęście należę do nielicznego grona czytających
22 maja 2015, 21:55
cześć .. przyłączam się do was książki są naprawdę fascynujące . dlatego polecam czytać ich jak najwięcej , szczerze przyznam się , że kocham czytać niestety nie mam na to zbyt wiele czasu , jednak jak już się wciągnę to czytam bez końca .. pozdrawiam i zachęcam do częstej lektury tych młodych jaki starszych nie ma co
14 lipca 2015, 00:03
Ja również kocham czytać, będąc za granicą cały czas kupywałam książki od ludzi,choć muszę przyznać,że mało takich było. Nawet tutaj napisał do mnie chłopak kpiąc jak może mnie kręcić czytać książek.   Smutne jest to jak dużo osób zamyka się na historie książek i wybiera film. Sama jestem ogromną fanką kina, jednak książki są na pierwszym miejscu. Mnie zaraziła czytaniem mama, najpierw bajki później w wieku 11 lat książka "Dymy nad Birkenau "
28 lipca 2015, 21:09
Moja droga ludzie czytaja ksiazki tylko nie kazdy wchodzi na forum bo nie kazdy ma czas ja bardzo kocham ksiazki pozwalaja mi zapomniec o calym nasiaknietym zlem swiecie
29 lipca 2015, 15:16
każdy powinien czytać książki ja czasem przeczytam ale to nie jest moje hobby ale czasem fajnie jest przenieś sie w inne miejsce i czas pozdrawiam
26 lutego 2016, 09:39
wiekszosc tutaj jest w wieku gdzie ksiazek powinno sie czytac jak najwiecej, przeciez macie lektury obowiazkowe, nie macie dzieci albo pracy wiec czasu macie az zanadto...Ja kiedys czytalem wiecej, teraz chyba 15 ksiazek w roku nie przekroczę nawet jakbym się uparł...
03 kwietnia 2016, 16:00
Czytam i to dość dużo.
12 kwietnia 2016, 15:08
ja też czytam i kocham to  dla mnie to ucieczka do świata wyobrażni 
13 kwietnia 2016, 02:58
Uwielbiam czuć zapach nowej książki czy papierowej gazety (zwłaszcza do porannej kawy. Chyba nigdy nie przekonam się do e-booków albo książek audio. To jest jak oglądanie wystawy przez szybę lub... , nie tego porównania nie użyję... acz efekt taki, że dostaję wiadomości typu: "i  na wzajem" lub "jade pociongiem".... Masakra, przydałby się tłumacz polsko - polski...
17 kwietnia 2016, 21:22
Czytać to czytam i to bardzo chętnie.U mnie to przyszło z wiekiem.Brak telewizora w pokoju swoje zrobił Warto było hehe polecam
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.