Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
21 czerwca 2014, 10:53
Piłka nożna i koszykówka, nie ma nic lepszego *.*
04 lipca 2014, 01:35
Ja kiedyś trenowała gimnastykę artystyczna i taniecprzez 5 lat, później biegi długo i krótko dystans owe, zakończyło się na koszykówce i piłce nożnej teraz obecnie jako mama 5 letniego synka jedynym sportem jaki uprawiam to tańczę , biegam codziennie i cwicze
31 lipca 2014, 20:15
Jak Ci się podoba i Cię to kręci to bardzo dobrze Ważne że robi się to co się lubi robić Powodzenia !  
31 lipca 2014, 22:30
Ważne żeby robić to co się lubi . Wiadomo szkoda ze zaprzestał gimnastykę artystyczna bo do tej pory uwielbiam to ćwiczyć.  
03 sierpnia 2014, 16:02
hej
20 sierpnia 2014, 13:33
Najgorzej jak ktos tańczy (moja przyjaciółka) i pewnego razu źle ułożyła nogę, wypadła jej rzepka ze stawu i lekarz jej powiedział że już nigdy nie będzie mogła tańczyć bo jeszcze ją czekają operacje... dziewczyna się załamała... ale teraz strzela razem ze mną i odnosi same sukcesy... zazdroszcze jej bo jest lepsza niż ja ale kibicuje żeby się dostała do kadry narodowej
26 stycznia 2015, 01:03
też uwielbiam sport piłka nożna liga angielska MANCHESTER UNITED
28 stycznia 2015, 16:01
ja też kocham sport ogółem trenuję wszystko
29 stycznia 2015, 02:53
Uwielbiam sport jest to dla mnie wszystko co mam pozwala mi zapomnieć i się oderwać osiągnięcia w danej dyscyplinie dodają mi skrzydeł lecz nie można zapomnieć że też uzależnia , daje wielką pewność siebie i siłę a to wielkie brzemię które nie tak łatwo unieść . Sport to nie tylko siła i niszczenie ale też delikatność i leczenie styl życia i nadzieja .
14 lutego 2015, 09:19
hej ja cwiczyłam prze 6 lat sztuki walki , obecnie miałam 3 lata przerwy , teraz z powrotem wracam do ćwiczeń tylko co zaczać? myślałam na kick - boxingiem , mma bądź mauy tay co polecicie ?
13 marca 2015, 18:16
Myślę , że kick-boxing byłby zajefajny ogólnie sama chciałam iść Coś fajnego  
15 marca 2015, 00:23
Jesli trenowałaś tradycyjne karate to polecam kyokushin jako kolejny krok Ta odmiana karate jest bardzo brutalna ale i niezwykle skuteczna Przez kilka pierwszych miesięcy będziesz chodziła poobijana jak ofiara wypadku ale potem ciało stanie się wytrzymałe i twarde jak skala nawet siniaki przestają sie pokazywać na tak utwardzonym ciele 
15 marca 2015, 09:35
Też myślałam na Kyokushin jednak powiem ,że trenowałam mieszankę 4 sztuk walki ( aikido , karate , boks i judo ) - to składało się na modern ju-jitsu   dlatego ciężko jest wybrać jakąkolwiek inną sztukę  , próbowałam z karate niestety dla mnie jest to zbyt jeśli mogę tak to nazwać : zbyt sztywna sztuka , ponieważ walę parter niż stójkę
15 marca 2015, 10:48
Pati taka młoda i już tyle doświadczeń ze sztukami walk? Każda sztuka walki jest dobra i skuteczna jeśli poświęcisz na jej trenowanie co najmniej 10-15 lat Wtedy mozna powiedzieć ze jest się w tym dobrymPoatrzac pod wzgledem zastosowania parter nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem do obrony zwłaszcza np w wąskich uliczkach Aikido jest świetne na łapaczy nie ma mocnych
15 marca 2015, 13:01
ale chodzi o to że to co ćwiczyłam to właśnie połączenie tych 4 sztuk walki tworzącą jedność 
11 kwietnia 2015, 07:30
Jeżeli sport to zaznaczam TYLKO extremalny, typu 4cross,  downhill,  bmx street i coś w stylu  parkour ) ewentualnie basket ^^
06 maja 2015, 16:57
Ładnie powiem ładnie
06 maja 2015, 20:14
jasne kochammmmm wracam spowrótem na sztuki walki jupiii...... ciężko będzie wrócić do formy po 4 latach przerwy 
25 sierpnia 2015, 13:01
Każdy woli coś innego ja preferuję bieganie, wspinaczkę ale traktuję to hobbystycznie. Jeśli miał bym brać udział w jakiś zawodach to może maraton ;p. Piłka nożna, siatkówka czy koszykówka jakoś mnie nigdy nie pociągały . Aktualnie mam zamiar zacząć przygodę ze wspinaczką alpinistyczną zobaczymy co z tego wyjdzie .
28 sierpnia 2015, 11:27
Jeżeli chodzi o kick-boxing to w Polsce dość słaby poziom, więc nie polecam. MMA Też nie polecam ze względu na to że to nie sport To jest po prostu połączenie wszystkiego aby być w tym dobry/dobra trzeba mieć podstawę z jakiegoś innego sportu stójki bądź parteru i po kolei dołączać do tego inne sporty walki, na samym końcu łącząc to na MMA Dość dobrze teraz stoi w Polsce tajski :p
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.