Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
28 sierpnia 2015, 15:29
Ciekawa rozrywka, ale subiektywnie wszystko to ma sie nijak do cwiczenia ciala. niedosc ze wydziela hormony szczescia, redukuje tkanke tluszczowa, to i czyni kobiety atrakcyjniejszymi, nadajac ksztaltow. 
30 sierpnia 2015, 21:47
Każda osoba ma inne priorytety. Ja biegam dla kondycji, siłownia dla siły a wspinaczka dla przyjemności. Wygląd nie jest kluczowym elementem dla mnie. Co do redukcji tkanki tłuszczowej i kobiecych kształtów nadwaga jest znacznie zdrowsza od niedowagi... Atrakcyjność jest rzeczą względną chude, szczupłe, normalne, puszyste czy otyłe osoby mogą się komuś podobać.
30 sierpnia 2015, 21:49
ale kto tu mówi o niedowadze? kobiety mają być przede wszystkim atrakcyjne dla siebie, nie kogoś.
30 sierpnia 2015, 21:56
Każdy powinien się sobie podobać (mieć dobrą samoocenę względem swojego wyglądu). Niestety wiele osób przegina doprowadzając swój organizm do wyniszczenia. Jeśli ktoś trenuje aby się sobie podobać powinien korzystać z porad dietetyka (albo osoby która wyliczy dzienne zapotrzebowanie na kalorie i inne składniki odżywcze).
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.