Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
14 lipca 2015, 00:10
Hej, zapraszam do odpowiadanie na mój post. Jeśli macie ich kilka opiszcie ale może być jedna. Chętnie poznam kogoś kto lubi czytać, niezależnie od płci.
26 lipca 2015, 22:04
Chata książka przedstawia Jezysa Chrystusa,Ducha Sw. i Pana Boga w inny sposob niz nam sie wydaje poprostu genialna
26 lipca 2015, 22:06
Amerykańska Opowieść-ksiazka poswiecona psychoanalityce szalony naukowiec szkoli studentke rownie szalona jak on z czasem dochodzi do romansu i wysadzeniu nauki w kosmos
26 lipca 2015, 22:08
Kwiaty na poddaszu jedna z czterech czesci -ksiazka przedstawia kaziroctwo pokolen co nie sie za soba konsekwencje kazda czesc jest kapitalna
27 lipca 2015, 12:58
Kwiaty na poddaszu znam czytałam niestety na razie tylko 1 część, ale w przyszłości mam zamiar dokupić resztę. Dzięki, że udzielasz się na forum, miło wiedzieć, że ktoś tu jeszcze lubi czytać.
27 lipca 2015, 16:52
nie ma za co dziekowac ksiazki to nasza odskocznia od problemow wracajac do ksiazki trzy pozostale czesci sa swietne polecam
28 lipca 2015, 09:12
A  Twoja ulubiona książka
28 lipca 2015, 12:51
Krwawe wino Ericki Spindler opowiadającą o dziewczynie, której matka popełniła samobójstwo i od tego czasu zaczęły ją prześladować wydarzenia, koszmary które mogły zdarzyć się lata wstecz, książka jest naprawdę rewelacyjna to co się w niej dzieję przerasta najśmielsze oczekiwania, jest w niej wszystko, , zakazana miłość, przestępstwo, i ludzkie najskrytsze fantazje, które często zaspakajają bogaci ludzie. A drugą ulubioną Dymy nad Birkenau chyba nie muszę mówić o czym, ale jak ktoś lubi lekturę obozową to będzie strzał w 10!
28 lipca 2015, 20:58
czytalem cos podobnego wydaje mi sie ze to byla ksiazka pt. Zareczyny w Pink Hous ale dobrze nie pamietam bo to juz dawno bylo
28 lipca 2015, 21:02
Obecnie mam wypozyczona ksiazke pt.Rozdroza to jest z tego co slyszalem cos podobnego do Chaty tylko ze ponoc lepsza i bardziej psychologiczna
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.