Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
12 lutego 2016, 15:16
Ogólnie grunge to mój ulubiony gatunek... Wiem obie płyty juz mają swoje lata, ale ciekawi mnie zdanie wasze na ten temat. Proszę tylko osoby które wysłuchaly oba albumy. Dziękuję. 
1 miesiąc temu
...To trochę, tak jak porównywać albumy Fu Manchu - The Aciton Is Go i Helmet - Betty. Niby podobne gatunki, a jednak każda z nich ma w sobie coś innego, ciekawego...poruszającego. Polecam obie płyty, a na dokładkę dwie płyty kapeli Scissorfight - Balls Deep i Guaranted Kill. Trochę cięższy stoner, ale może się spodoba. Co do Nirvany i Perl Jam, to obie te płyty są doskonałe! Często do nich wracam i przypominam sobie dawne czasy. Doskonałe utworki na obu płytach. Dodałbym do tego wszystkiego Soundgarden - Superunknown, RATM i kapelę Primus....wszystkie z podobnych klimatów, a jednak każda ma coś w sobie co mnie zabiera. Miłego słuchania...
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.