Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
28 lutego 2017, 16:44
Ymm... A więc tak. Znam mega dużo dziewczyn, często z nimi piszę, itp., ale pisanie z dziewczyną to co innego niż pisanie z przyjacielem. Nie jestem gejem ani nic takiego - po prostu szukam jakiegoś chłopaka do pisania i zaprzyjaźnienia się. Jak ktoś chętny to pisać xD
28 lutego 2017, 22:04
Czemu nie dodaj jak chcesz pogadac czasami  
08 marca 2017, 13:24
a ja powiem tak,za ta kurtyną przyzwoitosci i wymuszonej oryginalnosci,afiszu...kryje sie ktos kto stara się zwrócić na siebie uwage,gdyż wiek nastolatka/i jest scisle związany z przekraczaniem wszelkiej zyciowej moralnosci albo granic zachowania lub postrzegania.kiedy byłem młody tez łamałem zasady i kodeks etyczno/kulturowo/moralny bo nie umiałem się z tym systemem zgodzic i raczej przekraczałem wszelkie możliwe granice,oprócz kodeksu prawnego czy karnego.do czego dąże...dąze do tego że za 10 lat będziesz sie sam z siebie śmiał
08 marca 2017, 14:39
Z czegoś trzeba!
sensu Array
a ja powiem tak,za ta kurtyną przyzwoitosci i wymuszonej oryginalnosci,afiszu...kryje sie ktos kto stara się zwrócić na siebie uwage,gdyż wiek nastolatka/i jest scisle związany z przekraczaniem wszelkiej zyciowej moralnosci albo granic zachowania lub postrzegania.kiedy byłem młody tez łamałem zasady i kodeks etyczno/kulturowo/moralny bo nie umiałem się z tym systemem zgodzic i raczej przekraczałem wszelkie możliwe granice,oprócz kodeksu prawnego czy karnego.do czego dąże...dąze do tego że za 10 lat będziesz sie sam z siebie śmiał
15 kwietnia 2017, 16:59
hej
03 lipca 2017, 16:23
Jak chcesz to odezwij się na priv
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.