Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Nowy temat
5 miesięcy temu
Temat żaden szczególny. Można napisać co kogo właśnie denerwuje,irytuje czy drażni jak zwał tak zwał można określić coś mianem nie lubienia i w ogóle byle coś było. Mnie drażnią częste reklamy...co włączysz to reklama i reklama i tylko czekasz te 5 sekund by ją pominąć jeśli się w ogóle da pominąć...Wymądrzanie się też jakoś nie szczególnie na mnie wpływa heh Często się słyszy jak ktoś coś opowiada co to nie on i w ogóle heh Irytujące jest też to że coś jest przykładowo o godzinie 16 a Ty sobie wmówisz że to jest o 18...heh i po ptokach, pozostaje się z myślą " co ty mózgu odwaliłeś?" )  Zabawna sprawa ale i skarpetki potrafią zdenerwować bo złapiesz za dwie ciemne, na szybko wyglądają na parę ,ale po jakimś czasie dostrzegasz że jednak to dwa inne kolory... Ostatnio mnie moje mp3 psikusa sprawiło, chciałem wieczorem posłuchać muzyki, rozsiadłem się wygodnie ,pokazało się że bateria jest naładowana ,przesłuchałem 3 utwory i...cisza, bateria się rozładowała ) No takie sytuacje się zdarzają. Jak nikt nie będzie nic pisał to będę pisał sam do siebie, zawsze to jakieś pokrzepiające hah 
5 miesięcy temu
Latająca mucha, która swoim łebkiem uderza w okno i brzęczy tymi swoimi skrzydełkami też jest denerwująca 
5 miesięcy temu
W sumie jak się czasem puknie w kostkę to wszystko denerwuje heh 
5 miesięcy temu
Lekkie zniechęcenie może też wystąpić gdy trzeba nagle wstać z łóżka a był zamiar dłuższego leżenia  
5 miesięcy temu
Siemaneczko tu Sławomir z Zakopanego , mnie najbardziej denerwuje jak przychodzi czas na mój koncert i zaczyna się psuć pogoda. Ja stoję na osłoniętej scenie i mi to lotto ale publiczność się wcale nie bawi bo zakrywają głowy czym popadnie by osłonić twarz od deszczu i nikt mnie nie słucha a jak stoję na scenie i śpiewam sam do siebie . Pozderko z Zakopca .
5 miesięcy temu
Cześć Pudzianowski z tej strony. Ja z kolei nie lubię kończyć walki przed czasem. Oczywiście jeśli przegrywam. 
5 miesięcy temu
Hello tu Margaret. Mnie strasznie denerwuje chrypka parę dni przed koncertem.... Jejku jakie to jest straszne...Nerwy i stres czy to zdąży minąć czy znów trzeba będzie śpiewać z playbacku
5 miesięcy temu
Goog dzień. Tu from USA pisać ja ,Barack Obama. Ja być zły when I lose wybory presidenckie. Zalała mnie them white gorączka... To być móii worst złość. Greetings from USA.
5 miesięcy temu
Cześć. Robert Kubica z tej strony. Odnośnie tego tematu to mnie najbardziej denerwuje żeby nie powiedzieć inaczej... mój bolid. Na zwykłym fiacie 126P bym walczył o wyższe lokaty niż tym wrakiem co teraz kieruje. Pozdrawiam. 
5 miesięcy temu
No co jest?  Cześć to ja,  Czarek Pazura. Człowieku słuchaj, jak mnie to wkurza gdy moja zona mówi mi że jeszcze jest nie gotowa do wyjścia bo musi jeszcze pomalować pazury... No jak długo można się pudrować?  
5 miesięcy temu
Zobaczyłem ten temat i musze go skomentować. Kamil Durczok,dobry wieczór. Mnie najbardziej denerwuje upierdolony stół w studio... Płacą duże pieniądze, pół Polski to ogląda a gdyby nie ten przerywnik to by te pół Polski oglądało upierdolony stół. 
5 miesięcy temu
Cześć, Gołota Andrzej z tej strony.  Mnie osobiście dotyka ta porażka a właściwie ucieczka z ringu w trakcie walki z Majkiem Tajsonem. No zakręciło mnie w brzuszku i nie wytrzymałbym więcej rund z zacisnietymi pośladkami... Lepiej uciec z ringu niż się w nim zesrać. Ale sam fakt tej sytuacji mnie irytuje. Cześć. 
5 miesięcy temu
O kurcze, zaglądam tu i co widzę?  Wiele znakomitości ze świata sportu i reszty resztek odpowiedziało na moje pytanie Dzięki Wszystkim i liczę na więcej odpowiedzi )) I również pozdrawiam
5 miesięcy temu
Siemka. Wypadało by się przedstawić, Beata Kozidrak. Mnie irytuje to że nie ma nie ma wody na pustyni a wielbłądy dalej nie chcą iść... 
5 miesięcy temu
No cześć, tu Robert Lewandowski. Mnie najbardziej denerwuje to, że żona nie pozwala mi zjeść nic tłustego... Nawet paczką w tłusty czwartek zjeść nie mogę tylko zamiast tego musze jeść suche płatki bez glutenu... 
5 miesięcy temu
Robert Mateja tutaj . Mnie denerwuje wciąż to,że przez całą karierę skakałem na ołowianych nartach i nikt mi nie powiedział że na sosnowych tez można skakać...
5 miesięcy temu
Stop!!! Mateja skakał na sankach ! 
Website monitoring | Uptimia
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.