Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Dzirka;)
niby wszystko mam a jednak czegoś mi brak...
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
Dzirka;) blog
Moje życie to nie bajka: Wyglą to nie wszystko. Liczy się to co masz w środku...
30 maja 2014
Nastrój: Niegrzeczna

Dlaczego wyglądam tak jak wyglądam?

Otóż za czasów szkolnych nikt z tąd by nawet nie pomyślał że tamta dziewczyna i ta tutaj to jedna osoba.

Za czasów podstawówki byłam ,,gruba,, w sumie jeszcze w 1gimnazjum ważyłam ponad 90kilo, pamiętam jak zawsze każdy się wyśmiewał i dokuczał i to nie tylko mi - było kilka takich osób w klasie. Gryzłam się z samą sobą ze swoimi kompleksami i myślami.

Miałam dosyć siebie i wszystkich dookoła- zamknęłam się w sobie zaczęłam się ciąć, było lato a ja do szkoły w długim rękawie zaczełam szybko tracić na wadze(taka choroba która przeżyła ta wie w m/c 18 kg pod koniec płakałam i prosiłam boga że chcę przestać bo nie mam już siły) w końcu psycholog szkolny się zainteresował moją szybką utratą wagi i tym że ciągle chodzę w swetrach. Zaprosiła mnie do siebie chciała porozmawiać nic nie mogła odemnie wyciągnąć,zaczęła wypytywać o mój ubiór i o problemy w domu,chwyciła mnie za ręke jak zobaczyła co się kryje pod rękawem kazała zdjąć sweter oglądała szyje nogi całe ciało czy nie ma więcej cięć,nazajutrz zawitała u mnie w domu. Gnuj na całej linii,rodzice chodz widzieli że chudne to nie mieli pojęcia o cięciach. Pani wywiad przeprowadziła i zobaczyła że w domu wszystko dobrze. Czasem jak płakałam w pokoju bo się z kimś pokłuciłam słyszałam jak mama mówiła do brata idź zobacz bo znów się potnie.

Zrozumiałam co sobie robiłam. Spojrzałam w lustro a tam zamiast odbicia kaczątka pojawiło się coś ładnego. W szkole zaczeli mnie zauważać już nikt się nie nabijał wszystko było zaje....cie.Zamiast pumba wołali za mną blądyna lub miodówka. Zaczełam trenować siadkówkę byłam w szkolnej dróżynie wyjazdy do innych szkół na mecze itp...nabrałam pewności siebie pokochałam świat na nowo.

W szkole dalej była grupa z której się wyśmiewano ten bo za gruby,ta bo ma aparat na zębach itp... z czasem stałam się taka jak oni zaczełam się nabijać z innych do momentu aż jeden z moich klasowych kolegów nieprzesadził - na przerwie kazał sobie nosić plecak jednemu z wyśmiewanych chłopaków on nosił ale się postawił i dostał od mojego kumpla tak w twarz że upadł na ziemię(przypomniało mi się jak ja się czułam gdy się ze mnie nabijali) , instynktownie podleciałam do niego naplułam mu w twarz i odepchnełam cała klasa zamarła bo w końcu jak można podskoczyć buja kaszy z klasy i to jeszcze dziewczyna...wiecie co zrobił? przeprosił mnie i poszedł.

Tym zyskałam sobie zaufanie słabszych i szacunek innych z toważyskiej śmietanki. Później założyłam swoją małą paczke he he pamiętam jak na nas wołali patrzcie idą bujka bajka i brawurka nazywali nas jak te laleczki z bajek a nauczyciele mówili na nas trójca święta...he he to były czasy

A później związałam się z największą bujakaszą w całej szkole-nikt mu niepodskakiwał i było super do czasu aż niewyszliśmy z gimnazjum...byłam z nim ponad 4 lata chcecie wiedzieć więcej?

0
6 | Przeczytano 353 razy
Zenek ;), 28 , Katowice
30 maja 2014, 16:05
no nawijaj dalej
Artur, 57 , Radom
30 maja 2014, 16:37
Sentencja zajebista
Panienka :-), 28 , Międzyrzecz
30 maja 2014, 21:16
Dość ciekawy blog.No pewnie napisz.Wiem o czym mówisz też miałam kompleksy na punkcie samej siebie.Tylko ja miałam inne problemy jak klempująca wada wzroku i nie akceptowałam swojego ciała ale trochę zmian takich jak:sport,jak dowartościowanie się i wiara w siebie,operacja,fryzjer i zmiana towarzystwa,miejsca i podejścia do życia,przeżyć zmieniło mnie totalnie.Choć nie każdy wie że charakter to jest w sumie najważniejsze a wygląd uwidatnia,upiększa całość.Jeśli ktoś tego nie przeżył nigdy nie zrozumie nas co to jest.Więc....pozdrawiam.Czekam na kontynuacje blogu
Kara11184, 28 , Łeba
31 maja 2014, 20:49
no dawaj więcej bardzo ciekawy blog
1, 45 , Zabrze
26 czerwca 2014, 02:07
Koleżanko zapomniałaś o najważniejszej rzeczy bo kobiety to nawet do piekła za tym pujdą kasa a potem to co jest w środku taka jest prawda tylko kasa sie liczy nie zapomnij o tym.Pozdrawiam.
:::, 32
21 marca 2015, 23:37
Urocza
Dzirka;)
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Blog
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Filmy
Pojedynki
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.