Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Solon
Chętnie z kimś popiszę:)
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
Solon blog
Kraina snów
30 marca 2013
Nastrój: Szczęśliwy

Nie miała pojęcia czy wzrok ją mami czy zwariowała. Gdy się obudziła wokół niej nie było nic co pamietała. Zielona, gesta trawa pokrywala ziemię a gdzieniegdzie dostrzegała nieznane jej gatunki róźnokolorowych kwiatów i o najwyśmienitszych kształtach. Gdy sprubowała jeden zerwać zdarzyło się coś czego się nie spodziewała. Jej dłoń przeszyła kwiat jak powietrze. Była przeźroczysta i niematerialna, otoczona błękitną aurą. Później zorientowała się, że całe jej ciało takie jest. Czy umarła? Gdzie jest i skąd się wzięławtym miejscu? Nie potrafiła odpowiedzieć na te pytania. Ruszyła powolnym krokiem przed siebie. Stąpała ostrożnie nie czując dotyku trawy ani podmuchów wiatru, który kołysał kwiatami. Weszła na wzniesienie, z którego rozciągał się widok na jezioro skapane w promieniach słońca. Minęła chwila a zza chmór wyszła zorza, która żuciła swoje barwy na taflę wody. Dziewczynie wydawało się, że barwy tańczą.
- Piekny widok. - Odezwał się głos z jej prawej strony. Odwróciła głowę i zobaczyła niematerialną postac mężczyzny. Jego postać w przeciwieństwie do postaci Aerien była otoczona zieloną aurą.
- Czy ja umarłam? - Spytała nieśmiale.
- Co? Ah nie. Ty tylko snisz.
- Śnię? Gdzie jestem?
- To kraina snów. Odzwierciedlenie pragnień i marzeń odwiedzających ją istot. Możesz tu stworzyć idealny świat o jakim marzysz, realizowac pragnienia jedno po drugim aż po wieczność bo twoja dusza będzie tu żyć wiecznie.
- To znaczy, że nie mogę wrócić do normalnego świata?
- Normalnego? Czyli jakiego? To co wydaje ci się, że takie być powinno nazywasz normalnym? Możesz stąd odejśc w każdej chwili póki Twoje ciało żyje.
- A jesli nie?
- Zostaniesz tu na wieczność.
Skąd miała wiedziec, że jej ciało wciąż żyje? Nie czuła go. Nie pamiętała też czy usnęła w bezpiecznym miejscu gdzie nic by jej nie groziło.
- Jak mam wrócic?
- A jak się tu dostałaś? - Po tych słowach postać zaczęła się rozpływac. Po chwili całkowicie znikneła.
- Zaczekaj! - Krzyknęła ale jej słowa nic nie zmieniły. Miała jeszcze wiele pytań i wątpliwości. Jak się tu znalazła? Pamiętała tylko, że obudziła się wśród trawy. A gdyby spróbowała usnąć. Może mężczyzna chciał jej w ten sposób przekazać wskazówkę. Nie miała nic do stracenia. Jeśli nie spróbuje to zostanie tu na zawsze.
Położyła się na trawie, zamykając oczy. Gdy je ponownie otworzyła była w namiocie a jej dlonie znów miały bladą cerę i mogły dotykać przedmioty. Udało jej się wrócic.

0
0 | Przeczytano 225 razy
Solon
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Blog
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Filmy
Pojedynki
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.