Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
kajoll
"Odwaga jest początkiem działania, a szczęście jego końcem." Mądrość grecka
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
kajoll blog
Pomimo burz..
31 października 2015
Nastrój: Szczęśliwa

Dziś w radiu usłyszałam piosenkę, której słowa poruszyły moje myśli i po raz kolejny przypomniały jak to jest w życiu. Słowa te właściwie trochę uspokoiły burzę panującą we mnie, moim umyśle i sercu uświadamiając, że pomimo ciągłych zawodów i upadków, które i tak jeszcze wielokrotnie się pojawią, trzeba żyć tak jakby jutra miało nie być i polegać głównie na sobie.

Żeby było zabawniej, warto pamiętać, że życie to nie bajka ale też nie można go brać na serio bo i tak nie wyjdziemy z tego żywi.

 

0
5 | Przeczytano 470 razy
oliwka326, 15 , Kraków
19 grudnia 2015, 21:46
A mogę wiedzieć jak się nazywa
kajoll, 31 , Poznań
20 grudnia 2015, 12:04
Dokładnie tak samo jak tytuł wpisu
oliwka326, 15 , Kraków
20 grudnia 2015, 16:15
A cha dziekuje bardzo
oliwka326, 15 , Kraków
20 grudnia 2015, 16:44
A wie pani gdzie za darmo można pobrać muzykę
BRZYTWIARZ, 25 , Nysa
15 października 2016, 08:08
Dwie ostatnie linijki tego tekstu przypominają mi jeden tekst szczęście to mit, stworzyliśmy go sami - czarna bandera nad nami" Wszystko w naszych rękach - zwycięstwo i porażka. Ironią jest to, że żyjąc jak w bajce tworzymy jednocześnie koszmar - nie wiem czy link przejdzie, wkleję go -> https://www.youtube.com/watch?v=Md_J8lqRkgc Jest to piosenka "gdzie się kończy świat"-Drake Sea Folk Group. Z racji tego, że dużo podróżuję, przemierzam świat siłą własnych mięśni pieszo i na rowerze - każda podróż to bajka, lecz horror mają Ci co mnie oczekują, martwią się to zrozumiałe ale życie jest jedno a ja go na tyłku nie zamierzam przesiedzieć Trzeba żyć pełnią tego co nas otacza Z uśmiechem w deszczu, z samozaparciem podczas wiatru, z zapałem zwyciężającym upał lata
kajoll
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Blog
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Filmy
Pojedynki
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.