Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Michał
Pozdrawiam wszystkich cieplutko :)
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
Michał blog
Homoseksualizm
08 listopada 2016
Nastrój: Zasmucony

Witajcie. Chcialbym dziś pochylić się nad tematem homoseksualizmu i poznać waszą opinię. Jak uważacie?

Czy jest to choroba? Czy z tym się ktoś rodzi czy nabywa? Choroba to chyba nie bo nieznana jest geneza tak jak

i przyczyna. Nie ma na to leku tak jak się leczy choroby. Ale np jeśli chlopakowi zawsze się podoba chlopak, że go

bardziej pociąga np na ulicy niżdziewczyna, to czy to jest jego wina, jeżeli on tak ma? Jeśli np chce żeby go 

pociągały dziewczyny, a natura jego jest taka że podoba mu się chłopak to czy to jego wina? W Polsce jest duża

nietolerancja dla chłopaków ktorzy tak mają, wyzwiska itp, ale czy to nie jest dyskryminowanie kogoś, ktoś kto tak

ma może się czuć smutny i odrzucony. Nie chodzi mi o jakieś przegięte cioty jak to mówią o zniewieściałych

gości ktorzy irytują,ale o normalnych chłopakow, ktorzy są fajni, dobrzy, przystojni, pomocni. Czekam na komentarze i 

z gory dziękuję.

0
14 | Przeczytano 621 razy
BRZYTWIARZ, 25 , Nysa
08 listopada 2016, 07:25
Jestem totalnie przeciwny, dla mnie z logicznego punktu widzenia jest to wystąpieniem przeciw podstawowym prawom natury. Miałem ongiś przyjaciela, ale zaczął się obnosić ze swoją odmiennością, a to budziło obrzydzenie i tak oto miałem przyjaciela. Bo nie warto poświęcać zjedzonego śniadania dla 2 osoby. Gdyby w przyszłości się okazało, że z moim synem, córką jest coś nie tak to nie miałbym dziecka... I wali mnie czy to choroba, czy spaczenie umysłowe, czy też podświadome dążenie do bycia kimś innym. Ktoś może być chamem, prostakiem, i szybciej znajdzie u mnie akceptację niż homoseksualiści
Panienka :-), 28 , Międzyrzecz
08 listopada 2016, 10:04
Dla mnie...z mojego punktu widzenia spojrzeć..ja nie przepadam za takimi ludźmi bo to wygląda dla mnie co najmniej dziwnie chociaż nigdy na oczy takich ludzi nie widziałam.J eśli komuś to odpowiada to nie można mu tego zabronić ale musi się liczyć z tym,że będzie dziwnie odbierany przez niektórych ludzi.
I LOVE BARCA <3, 29 , Radziejów
08 listopada 2016, 20:38
LUDZIE CO WY MACIE DO TAKICH LUDZI ?! ONI NIE ROBIĄ NIC ZŁEGO ! SĄ PO PROSTU INNEJ ORIENTACJI ! SAMA JESTEM BI I NIE WIDZĘ W TYM NIC ZŁEGO TAK WIĘC LEPIEJ DARUJCIE SB TE WASZE GŁUPIE TEKSTY ŻE HOMOSEKSUALIŚCI TO PEDAŁY I ŻE SĄ ŹLI BO NIE OCENIA SIĘ LUDZI PO TYM JAKĄ MAJA ORIENTACJĘ TYLKO JACY SĄ W ŚRODKU JAKIE MAJĄ SERCE
BanditQueen, 25
11 listopada 2016, 14:22
Ja jestem 10% tolerancyjna. Z jednym ale nie jestem za adocpcją dzieci przez takie pary czy w ogóle wychowywaniem dzieci przez pary homoseksualne. Po prostu sobie tego nie wyobrażam ....
Kasik, 28 , Warszawa
16 listopada 2016, 11:20
Wszyscy są równi i zasługują na normalne traktowanie krytykować każdy potrafi,ale zrozumieć mało kto. Czasem takie pary dają więcej miłości adoptowanym dzieciom niż rodzice z prawdziwego zdarzenia ....
patty92, 116
19 listopada 2016, 12:56
Odsunąć od społeczeństwa? Już był taki, który podobne metody chciał stosować. Rasa aryjska jako jedyna słuszna. Wstyd mi, że ludzie o takich poglądach mieszkają w moim kraju. Sto razy bardziej wolałbym mieć sąsiada geja, niż obleśnego hetero, który żartuje o kobiecym ciele i komentuje rozmiar piersi. Na jakiej podstawie, Panie Norbercie, uważa Pan homoseksualizm za chorobę? Już w latach 70-tych przestał być tak klasyfikowany. PS. Może warto nauczyć się stosowania interpunkcji i wyłączania CAPSa?
Véres Hölgy, 25 , Łódź
13 grudnia 2016, 16:48
Poziom wypowiedzi autora budzi moje obawy w stosunku do jego podstawowego wykształcenia. Szszsz... jestem kobietą, więc jestem głupsza od każdego mężczyzny, bez względu na moje umiejętności, wiedzę i doświadczenie. -Ha, feministka się znalazła’!- pomyślał.
SteelManTB, 16 , Tarnów
08 lutego 2017, 19:31
Moim zdaniem homoseksualizm to choroba umysłowa, jeśli ktoś się tym nie chwali i jest normalnym człowiekiem i nie próbuje ze swojej odmienności robić nowej normalności to wszystko jest ok. Ale nie jestem za tym żeby pary homoseksualne adoptowały i wychowywały dzieci... A najbardziej mnie wkurza gdy próbują w mediach i mainstreamie akceptować jakiś typków którzy się odnoszą ze swoją odmiennością... mnie to brzydzi
Michał, 30 , Kraków
09 lutego 2017, 10:55
SteelMan TB ja myślę tak samo jak ty.
Michał, 30 , Kraków
09 lutego 2017, 10:57
Tylko czy to jest choroba umysłowa to nie zgadzam się z tobą.Jeśli ktoś ma taką naturę to jak to może być chorobą. Adopcja dzieci, promowanie się i jakieś parady to dla mnie też jest chore, bo to nic nie wnosi.
SteelManTB, 16 , Tarnów
09 lutego 2017, 14:31
Moim zdaniem jednak homoseksualizm nie jest naturalny, mimo że w przyrodzie niektóre osobniki zwierząt są odmienne i np psy czasem wykazują homoseksualizm to jednak naturalnym jest pociąg do płci przeciwnej po to aby spłodzić z tego związku potomstwo.
Jeremy Nick, 30 , Europa
11 lutego 2017, 23:22
Niewarto czlowieka porownywac do zwierząt poniewaz zwierzęta mają instynkty,a czlowiek rozum i zboczenia.Co do homoseksualizmu, czasami choroba, czasami nie, u kazdego po swojemu, są wypadki, kiedy czlowiek ma taką naturę a są gdy orientacja się zmienia z jakiegos powodu.W kim zakochac się nie wybieramy... czy trzeba leczyc? Czlowiek musi dokladnie przemyslec jak on chce zyc i co planuje robic i postanowic. Jezeli czlowiek z inną orientacją nikogo nie gwalci, nie zmusza i nie wykozystywuje seksualnie ( co jest glowną problemą , poniewaz heteroseksuali jeden drugiego nie gwalcą) to moze zyc spokojnie ze swoją orientacją. Ponizac, czepic się do homoseksualisty napewno nie trzeba, poniewaz po pierwsze u takich ludzi i tak problem bardzo duzo z powodu dyskryminacji,nie tylko wy jestescie, po drugie seksualne pytania są dosyc delikatne. Liczę, ze religia wogule nie musi się mieszac do pytan związanych z orientacją ludzi. Adopcja dzieci - wy przezywacie, ze dziecko widząc homoseksualnych rodzicow będzie mialo psychologiczną trawmę, ale po pierwsze obawiam się, ze rodzice, ktore biorą dziecka, chcą by te dziecko wyroslo homoseksualistą, po drugie nie myslę, ze wychowanie takich rodzicow jest gorsze czym w domu dziecka, lub przez alkoholikow, w niektorych rodzinach dzieci biją i nad nimi się znęcają. Ile mialem doczynienia,to dziecko. ktore wyroslo w domu dziecka, nie bywa samodzelne, za dobre warunki i zadnej dyscypliny.Ja za adopcję.
track, 21 , Warszawa
01 lipca 2017, 13:23
Ja myślę że każdego człowieka powinno się szanować nawet chlopaka homoseksualnego. Homofobia to wyzywanie, ośmieszanie, dręczenie psychiczne i fizyczne kogoś o innej orientacji i to jest złe, niedozwolone i nie powinno by czegoś takiego, bo nikt nie powinien być gnębiony. Ale mówienie prawdy o tym czym jest homoseksualizm to nie homofobia, gdy mamy wiedzę i patrzymy z punktu widzenia czym jest problem i jak wielu chłopaków się z nim zmaga.Wszelkie wynoszenie się, praktyki homoseksualne, uczynki hołdują zaspokojeniu własnych pożądliwości i nie prowadzi to do pozytywnych zmian.Jeśli człowiek zmaga się z tą orientacją i jest dobry to należy go pochwalić.Orientacja nie jest grzechem, grzechem są uczynki homoseksualne.
misioo21, 25 , Wrocław
01 lipca 2017, 13:28
TTrack piszesz jak ksiądz byczku jeden.
Michał
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Blog
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Filmy
Pojedynki
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.