Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Jakzaufaszstracisz22
"Trzeba umieć kochać życie nawet jak to życie nie kocha nas"
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (3)
Adres profilu
Płeć mężczyzna
Wiek 30 lat
Miejscowość Warszawa
Wzrost Niewskazane
Budowa ciała Niewskazane
Kolor włosów Niewskazane
Kolor oczu Niewskazane
Znak zodiaku Byk
Status związku Niewskazane
O mnie
Jakby to powiedzieć.....
Pustka. Rok temu tak pewnie mój opis by wyglądał, tak naprawdę znam dobrze to miejsce i w gruncie rzeczy ludzi którzy to są poniekąd też.
To miejsce dało mi nadzieję miłość wiarę w miłość ale też w konsekwencji mase cierpienia są to osoby które były bardzo bliskie ale odeszły z różnych powodów oczywiście nie podam tu ani imion ani nazwisk tych osób zacytuję może Peję z jednego z jego kawałków "kto ma wiedzieć to wie"
Czas pokazał wiele na przykład że słowa bez czynów są niczym, że słowa"zależy mi na tobie"bardzo często i mają w sobie żadnego pokrycia mógłbym tu zacytować kolejny kawałek tym razem palucha"jeśli masz miękkie serce to obyś nie miał szklanej"tak też było w moim przypadku.
Jeżeli chodzi o przeszłość i osoby z tej przeszłości myślę że pomimo bólu którego nie powiem trochę było w gruncie rzeczy a powinienem im podziękować bo dały mi lekcje życia i tego że jednak świat a przede wszystkim ludzie na świecie jednego dnia potrafią powiedzieć kocham a następnego odejść bez powodu oczywiście powody są zawsze ale wychodzą później po czasie i to chyba wszystko jeżeli chodzi o przyszłość
Mam na imię Paweł mam 30 lat mam stałą pracę opiekuję się chorą mamą i spory bagaż doświadczeń za sobą mam nadzieję że wszystko złe co mnie spotkało obróci się kiedyś w dobro.
Czy szukam miłości??? A czym ona jest? Na to pytanie odpowiem wam gdy ją odnajdę ale czy szukam? Nie!!!!!!!
Za każdym razem gdy próbowałem szukać jej na siłę cierpiałem może przyjdzie sama może wcale nie przyjdzie może na nią nie zasługuje to przyszłość rozdaje karty i choć parę partii przegrałem mam nadzieję że kiedyś się to odmieni. Co do tego miejsca.....jest to grono ludzi do których nawet nie wysyłam zaproszeń bo z góry wiem że ich nie przyjmą bez obaw nie zastanawiam się dlaczego po prostu nie wysyłam a jak to się mówi w każdym szambie może być ukryty diament
Muzyka
Rap
Filmy
Oj dużo...
Książki
Jeszcze więcej....
Zainteresowania
Może kiedyś Ci opowiem
Ściana i opinie
Punkty opinii
 
 
 
 
 
25 sierpnia 2019
cześć, jestem bardzo piękna, zobacz moje zdjęcia na Instagramie tutaj http://instagram.com@013417663...
16 stycznia 2019
cześć kochanie, jestem miłosierny, jest coś, co chcę ci powiedzieć, że to jest ważne, ok, napisz do ...
Znajomi
Naklejki
Jakzaufasz...
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Ściana i opinie
Znajomi
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.