Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Darek
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
Lubisz mnie?
Tak!
Dalej
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (5)
Adres profilu
Pseudonim Darek
Płeć mężczyzna
Wiek 30 lat
Miejscowość Wielka Brytania
Wzrost 175-179
Budowa ciała Średnia
Kolor włosów Czarne
Kolor oczu Brązowe
Znak zodiaku Baran
Status związku Samotny
O mnie
Baran - Przedstawiciele tego znaku rozpoczynają swoje życie seksualne zazwyczaj dość wcześnie. Jednak, Baran całe swoje życie jest bardziej odważnym eksperymentatorem, niż doświadczonym naukowcą w intymnej sferze życia. Pasja Barana zawsze pachnie świeżością, pomysłowością, dlatego osoby z pod tego znaku kochają każdego nowego partnera jak pierwszego i chcą być dla niego jedyną miłością. Ponadto, charakter Barana charakteryzuje się seksualną aktywnością i wytrzymałością, co pomaga mu być nieubłaganym w seksie.

Jednak, nie tylko w intymnej sferze życia, ale i w innych dziedzinach, Baran szuka stałej odnowy, chce, aby go możliwości miały najlepszą ocenę. Lawina podziwu i uwielbienia inspiruje Barana na nowe wyczyny seksualne.

Kobieta Baran jest bardzo odważna w seksualnych eksperymentach, tymczasem mężczyzna jest bardziej ostrożny. Dla niego nie ma nic gorszego, niż przeżyć porażkę. Lecz on nie boi się zabawnych lub niewygodnych sytuacji, dzięki czemu może zaoferować swojej damie serca seks w ogóle nieoczekiwanym miejscu.
Baran może przestraszyć partnera swoimi wymaganiami, a następnie zaskoczyć czułością i uwagą. Te cechy są niezwykle spójne z namiętnością, która czasem nawet przechodzi w agresywność.

Najlepszy czas na seks: jeżeli Baran Cię pragni, nic go nie zatrzyma. Jest gotów o północy, o szóstej rano, czy nawet kiedy za oknem szaleje zamieć.
Muzyka
american rock
Filmy
sci-fi
Książki
bleee
Ściana i opinie
Punkty opinii
 
 
 
 
 
26 maja 2017
Miłego dnia  
24 kwietnia 2017

15 kwietnia 2016
Najlepszego 
Nagrody
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
26 grudnia 2016 ocenił najwięcej zdjęć.
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Znajomi
Zwycięskie pojedynki
Którego z nas chciałabyś pocałować?
(wyzywa)
24 głosy
VS
(przyjął wyzwanie)
21 głosów
Naklejki
Darek
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Pojedynki
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.