Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Tomtd
,,Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć,,;)
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
Lubisz mnie?
Tak!
Dalej
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (5)
Adres profilu
Płeć mężczyzna
Wiek 42 lata
Miejscowość Kraków
Wzrost 170-174
Budowa ciała Średnia
Kolor włosów Brązowe
Kolor oczu Brązowe
Znak zodiaku Rak
Status związku Samotny
O mnie
Piszcie a dowiecie się dziewczyny, tak ogólnie coś znalazłem:
Wiąz 15-25 lipiec

Moralista — Inteligencja, zdolności organizacyjne i zmysł obserwacji. Realizm.
Drzewo okazałe, rzadko rosnące w lasach liściastych. Przeciętny wiek od 100 do 150 lat. Posiada twarde drewno, zbliżone do dębowego. Kwitnie w końcu marca lub w kwietniu. Ludzie urodzeni w tym okresie są spokojni i opanowani. Budzą ufność, cieszą się uznaniem. Inteligentni, konkretni i praktyczni. Nie lubią słuchać innych. Lubią kierować ludźmi. Wierni i uczciwi w stosunkach z najbliższymi.
Dorodność postaci zwraca uwagę. Tym bardziej że ubiera się wytwornie i gustownie. Zadawala się w życiu czymkolwiek i nie komplikuje życia ani sobie ani innym. Jest spokojny i opanowany. I ma za złe innym wszelkie błędy i wady. Bardzo delikatnego zdrowia mimo pozorów choruje często, ale raczej niegroźnie. Z natury pogodny, budzi ufność u ludzi, a już szczególnie w pracy zawodowej cieszy się uznaniem. Wierny i uczciwy w małżeństwie bardzo serio traktuje swoje obowiązki familijne. Lubi kierować ludźmi, nie bardzo lubi słuchać. Warto mu darować pewną apodyktyczność i nawet czasem despotyzm bowiem jest naturą szlachetną, uczciwą i ofiarną. Inteligencji żywej, ale konkretnej i praktycznej. Posiada nie tylko nieprzeciętny umysł, ale i zdolne ręce. Ma poczucie humoru, ale ma i humory. Swoje życie układa i planuje roztropnie i wykorzysta je jak najrozsądniej.
Wiąz jest urodziwy i dorodny, cieszy się powodzeniem i sympatią otoczenia. Skromny, prostolinijny i bezpośredni; świeci przykładem dobrych manier, elegancji i smaku. Potrafi się znaleźć w każdej sytuacji, reaguje błyskawicznie i błyskotliwie. Nie wymaga zbyt wiele i nie sądzi, że należy mu się cokolwiek ponad przeciętną. Zadowala się drobiazgami, nie przywiązuje wagi do materialnej strony życia. Surowy i nietolerancyjny jest tylko wobec cudzych wad i błędów. Wymaga od ludzi bezwzględnej uczciwości i prawdomówności. Nie da się zwieść grze pozorów i fałszywym uśmiechom. Wiąz jest spokojny i opanowany, nigdy nie wyładowuje złego humoru na otoczeniu. Potrafi taktownie rozbroić najbardziej wściekłego przeciwnika. Natura obdarzyła go zdolnościami humanistycznymi i zręcznością manualną. Jego palce potrafią wyczarować piękne drewniane figurki, hafty i rysunki. Pan i pani Wiąz dają sobie radę z większością napraw domowych. Jako życiowy partner Wiąz jest wierny i kocha gorąco. Małżonek musi jednak spełnić wysokie wymagania Wiązu — moralisty i pogodzić się z jego dominacją. Oddać ster domowy w jego ręce, to wcale nie jest zły pomysł. On świetnie radzi sobie w większości sytuacji!...........

Artykuł Horoskop Celtycki Drzew jest dostępny na licencji Creative Commons.
Filmy
- Wodny świat
- Wysłannik przyszłości
- Bond
- Ile waży koń trojański
- Szeregowiec Ryan
Polskie komedie i wiele wiele innych...różnych
Książki
przygodowe
dokumentalne
Zainteresowania
podróże, muzyka,kulinaria
Wiedza
Informacja
Patriotyzm
Ściana i opinie
Punkty opinii
 
 
 
 
 
24 listopada 2017
Witaj w najlepszym casualowym serwisie randkowym http://bit.do/dUkef
10 marca 2017
Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Mężczyzny 
05 lutego 2015
dzięki
Nagrody
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Znajomi
Naklejki
Tomtd
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.