Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
TylkoPrawda1988
"Chociaż szklane oczy nawet łzy nie uronie"
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (3)
Adres profilu
Pseudonim TylkoPrawda1988
Płeć mężczyzna
Wiek 30 lat
Miejscowość Warszawa
Wzrost 180-184
Budowa ciała Szczupły
Kolor włosów Brązowe
Kolor oczu Niebieskie
Znak zodiaku Byk
Status związku Samotny
O mnie
Przyszłości już nie ma! Zamykam drzwi wyrzucam klucz na zawsze.Przyszłość no cóż jest niepewna pod każdym względem ale chyba warto wierzyć że będzie lepiej jak jest. Teraźniejszość? przecież jej nie ma to co mówię właśnie powiedziałem czy nie tak? Znacie to? W kawałkach Sławomira tego nie znajdziecie verba veritatis już na zawsze w sercu i życiu "wiem kto jest swój a kto zwykły pedał jeśli nie masz zasad i honoru to pies Cię jeb...."
A do tych prawdziwych trwajcie w prawdzie to jedyna słuszna droga. Staram się zachować równowagę pomiędzy pisaniem poprawnym i milym do słuchania ale też nie uciekam od przekleństw i komentowania niektórych rzeczy niestety nie można być biernym we wszystkim.pozdrawiam niektórych po prostu nie jestem w stanie zaakceptować zachowania osób i będę pisać o tym na forum niech wiedzą. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych i szczerych.
Muzyka
Polski hip hop i to zaznacze nie jestem jakimś blokersem kiedyś może i tak ale te czasy minęły a czemu hip hop polski i to ten prawdziwy nie ten obecny chodzi jedynie o przekaz żadna inna muzyka nie da takiego kopa do działania jak polski hip hop jednak każdy może mieć swoje zdanie i na przykład interesować się operą o gustach się nie rozmawia
Filmy
wszystko o wszechświecie zazwyczaj dokumenty ale też artykuły i książki praktykuje kiedy się da i tyle ile mam czasu ponieważ uważam że wszechświat jest czymś nieznanym nieosiągalnym praktycznie przewspaniałą dziedziną i trudno do ogarnięcia im trudniej tym lepiej.
Książki
Bez przesady jeżeli już to wszechświecie może trochę historii lub technologiach oczywiście coś tam już przeczytałem w życiu na przykład książka o psychologii bardzo ciekawy temat choć w trudne trzeba być zawziętym i nie każdemu musi się podobać aczkolwiek potrzebny w dzisiejszych czasach.
Zainteresowania
Całe mnóstwo niestety brak czasu nie pozwala mi na codzienne lub chodź raz w tygodniu oddawać się zainteresowaniom głównie po pracy mam wolną chwilę to mogę sobie na takie coś pozwolić i tyle.
Ściana i opinie
Punkty opinii
 
 
 
 
 
25 sierpnia 2019
cześć, jestem bardzo piękna, zobacz moje zdjęcia na Instagramie tutaj http://instagram.com@013417663...
Nagrody
03 maja 2019 spodobał się większości
Znajomi
Naklejki
TylkoPrawd...
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.