Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Grzesiek
Online
Dobrego dnia Wam życzę :)
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (5)
Adres profilu
Pseudonim Grzesiek
Płeć mężczyzna
Wiek 35 lat
Miejscowość Biała Podlaska
Wzrost 190-194
Budowa ciała Średnia
Kolor włosów Blond
Kolor oczu Niebieskie
Znak zodiaku Waga
Status związku Samotny
O mnie
#O mnie#

Mam 35 lat, 192 cm wzrostu. Mieszkam w Białej Podlaskiej, w woj. lubelskim. Od czasu do czasu bywam w Warszawie, Lublinie , Białymstoku, gdyż mam tam rodzinę, znajomych. Pasjonuję się informatyką (szczególnie programowaniem), NGO (organizacje pozarządowe – fundacje, stowarzyszenia), marketingiem. Hobby – rozwój osobisty, DTP, czytanie książek, słuchanie muzyki. Zainteresowania: języki obce, bieganie, prawo, minimalizm, ekonomia. Na co dzień pracuję, jako Agent Celny i Programista (w trakcie nauczania), poza tym skupiam się na moich hobby, zainteresowaniach, rozwijaniu swoich pasji. Cenię sobie wzajemny szacunek, zaufanie i zrozumienie. Jestem zwolennikiem tego, aby wzajemnie się o siebie starać.

Myślę, że dzisiejsi mężczyźni oczekują większego zaangażowania ze strony kobiet. Każdy może zadzwonić, napisać wiadomość, zaproponować spotkanie, odezwać się po pierwszym spotkaniu i na pewno nie będzie to odebrane jako narzucanie się. Nawiązywanie relacji to czynność dwustronna. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje szczęście. Starajmy się o siebie wzajemnie, bo to jest piękne, wspaniałe.

#Poznam#

Poznam kobietę mającą cele w życiu, wesołą, miłą, która będzie potrafiła mnie czegoś nowego nauczyć, z którą będę mógł wspólnie spędzić czas, której spodoba się mój charakter, wygląd. Imponują mi kobiety komunikatywne, otwarte, kreatywne, które mają wiedzę naukową, życiową, które potrafią zaproponować spotkanie i nie mają z tym najmniejszego problemu. Nie mam nic przeciwko osobom, które chciałyby się poznać wyłącznie w celu znajomości, przyjaźni. Wiek preferowany 20-35 l.

#Kontakt#

e-mail:
grzesiek@gbankowski.pl

Facebook:
Grzesiek Bańkowski lub wpisz w wyszukiwarce bankowski.grzegorz

instagram:
g.bankowski

twitter:
g_bankowski

GG:
63023982

Skype:
live:g.bankowski

Snapchat:
g.bankowski
Ściana i opinie
Punkty opinii
 
 
 
 
 
Grzesiek nie otrzymał jeszcze żadnej opinii. Napisz pierwszą!
Znajomi
Filmy
Koncert odbył się 2 czerwca 2018 r. w Parku Radz...
104 wyświetlenia
Lubi 0 osób
Naklejki
Ten profil nie posiada jeszcze naklejek. Wklej pierwszą!
Grzesiek
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Ściana i opinie
Znajomi
Filmy
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.