Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
KartSzAn
Witaj. Jak masz ochotę to napisz. odpiszę na pewno. Jeżeli nie chcesz pisać, to uszanuję Twoją decyzję.
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (5)
Adres profilu
Pseudonim KartSzAn
Płeć mężczyzna
Wiek 48 lat
Miejscowość Kartuzy
Wzrost 170-174
Budowa ciała Szczupły
Kolor włosów Blond
Kolor oczu Zielone
Znak zodiaku Ryby
Status związku Niewskazane
O mnie
Nie ważne kim jesteś lub czym. Najważniejsze jest to, co z sobą reprezentujesz po przez to, jaką osobą jesteś dla drugiej osoby. Mówią, że kasa rządzi i mają rację, jednak: mylą się twierdząc, że: za kasę można wszystko i wszystkich kupić. W tym po części mają rację. Jednak nigdy nie będzie takie osoby stać na najdrogocenniejsze to może być dla człowieka. Coś, do dla ludzi jest największym darem: WOLNOŚĆ, DAR SERCA, CZY TEŻ ZA MOŻLIWOŚĆ CZYSTOŚCI DUCHA. Dla jednych, można być: oszołomem, dla innych degeneratem, dla jeszcze innych świrem czy też wariatem.Niestety znowu będą się mylić, ponieważ: w każdym człowieku jest to wszystko na raz, jednak w wszystko wyrównnuje proporcji, abyśmy mogli zintegrować się z otoczeniem. Dzięki czemu: mamy możliwość rozwijania w sobie różne: Pasje, zamiłowania, jak i też inne cechy, dzięki którym możemy kierować swoim przeznaczeniem ku przyszłości.

W życiu, najważniejszą rzeczą, to są uczucia, ponieważ po przez ich okazywaniem możemy, najwięcej zdziałać w życiu, zwłaszcza w życiu rodzinnym.

Jak chcesz, to mżesz do mnie napisać jeżeli masz ochotę i z przyjemnością odpiszę, a jeżeli nie:to też uszanuję Twoją decyzję. Ponieważ oprucz uczuć, to szacunek do drugiej osoby jest najważnieszy
Nagrody
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Znajomi
Naklejki
KartSzAn
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Nagrody
Znajomi
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.