Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
szarik21
Dobrej nocy robaczki
Aktywność
Znajomi
Opinie
Nominacje
Naklejki
POKAŻ WIĘCEJ ZDJĘĆ (0)
Adres profilu
Płeć mężczyzna
Wiek 20 lat
Miejscowość Marki
Wzrost 180-184
Budowa ciała Wysportowany
Kolor włosów Czarne
Kolor oczu Brązowe
Znak zodiaku Ryby
Status związku Samotny
O mnie
Patryk jest to imię, które pochodzi od łacińskiego słowa patricius, co oznacza patrycjuszowski, szlachecki, szlachetnie urodzony.
Patryk jest trochę myślicielem, a trochę aktywistą. Gdy napotyka na trudności i problemy, długo się zastanawia nad ich rozwiązaniem, rozważając każde „za” i „przeciw”. Jego działaniom towarzyszą przy tym zarówno nerwowość, jak i zwątpienie. Wie jednak, na co go stać i potrafi tę wiedzę wykorzystać w życiu. Aktywność stanowi dla niego wartość samą w sobie. Chętnie podróżuje, aby się rozwijać lub dokonywać nowych odkryć. Do tego jest niezwykle staranny i precyzyjny, czasem wręcz perfekcyjny. Patryk jest towarzyską osobą i oddanym przyjacielem. Należy jednak pamiętać, iż nie lubi gdy ktoś mu się narzuca albo wścibia nos w jego wewnętrzny świat. Nie znosi także wszelkich kombinacji, i matactw.
Jego działaniu towarzyszy nerwowość i zwątpienie. Gdyby kiedyś opuściła go ufność w siebie, życie straciłoby dla niego barwy. Brak zdecydowania i życiowej twardości wywołuje u niego poczucie niższości względem innych. Oskarża się go o agresywność, podczas gdy w rzeczywistości jest jedynie posłuszny głębokiemu poczuciu sprawiedliwości. Ocenia siebie i innych na podstawie aktywności.

Ma skłonność do długiego przeżuwania problemów i trudno mu podjąć decyzję. Nie ufa własnej intuicji, i robi błąd, gdyż jest ona dobra, ani nie angażuje się w nic, co niesie ze sobą element ryzyka. W ten sposób trudno jest mu odnieść większy sukces życiowy. Wierzy w wyższą sprawiedliwość. Zazwyczaj nie znosi wszelkich kombinacji, które na ogół leżą u podstaw ludzkiego działania. Jest bardzo oddanym przyjacielem. Cechuje go upór, a także wielka wrażliwość na niepowodzenia. Aktywność jest jedną z głównych cech jego charakteru. Nie lubi natręctwa, a czasem bez widocznej przyczyny potrafi okazywać chłód.

Nie należy obrażać się, raczej trzeba wtedy postarać się sobie przypomnieć, czy nie naruszyliśmy jego tajemnego światka... Seks nigdy nie jest dla niego celem, ale temperament musi znaleźć ujście. Nie jest „poligamiczny” choć ma duże wymagania seksualne. Starajcie się ich nie rozczarować! To mogłoby być niebezpieczne! To wartościowy człowiek o bogatej osobowości, solidny, wierny, trochę szorstki, ale o sercu pełnym miłości. Nie jest łatwy w pożyciu, ale da tym, których kocha, rzadkie poczucie bezpieczeństwa
Wierny i oddany, chociaż czasem dość szorstki, posiada jednak serce pełne miłości i czułości. Patryk jest wymagający w sprawach sercowych i tradycyjnie podchodzi do kwestii związku. Dla niego wielką wartość mają więzy rodzinne, dlatego szuka partnerki odpowiedzialnej, gotowej się zaangażować i pozostać z nim na dobre i na złe. A z Patrykiem może być nieraz nie łatwo. Jest on mężczyzną o dużych wymaganiach seksualnych i silnym temperamencie, chociaż seks, jako taki, nie stanowi dla niego celu i nie jest najważniejszy w pożyciu rodzinnym. Jeśli jednak nie będzie czuł się zaspokojony oraz spełniony, może dojść do spięć i dwuznacznych sytuacji. Patryk z natury nie jest poligamistą, ale jego partnerka powinna dbać o to, by go nie rozczarować. Tym których kocha, Patryk da rzadkie poczucie bezpieczeństwa i oparcie w trudnych chwilach.
Patryk jest oddanym przyjacielem i towarzyską osobą. Ma bardzo wybuchowy temperament i sam nieraz oskarża się o bycie agresywnym. Jednak to nieprawda – Patryk posiada niezwykłe poczucie sprawiedliwości i burzy się na widok wszelkiego jej naginania. To uczciwy i dobry człowiek, chociaż potrafi być nieprzyjemny i chłodny w obyciu. Należy się strzec, aby nie popaść u niego w niełaskę, a o to łatwo, ponieważ Patryk nie lubi gdy mu się ktoś narzuca albo wścibia nos w jego wewnętrzny świat bez zaproszenia. Nie znosi także wszelkich kombinacji i matactw. Bardzo liczy się ze zdaniem innych i bierze pod uwagę, jak oceniają go ludzie. To solidny i wartościowy mężczyzna o bogatej osobowości – na pewno warto znajdować się kręgu jego znajomych.
Praca i kariera zawodowa
Trochę myśliciel, trochę aktywista. Jego działaniom towarzyszą zarówno nerwowość, jak i zwątpienie. Wie, na co go stać i potrafi tę wiedzę wykorzystać w życiu. Na szczęście mocno wierzy w siebie, ale gdy napotka na trudności i problemy, długo się zastanawia i namyśla, rozważając każde „za” i „przeciw”. Jest wrażliwy na niepowodzenia, ale uparty. Patrykowi brak zdecydowania i życiowej twardości, przez co często czuje się gorszy względem innych. Ma jednak ogromny potencjał! Aktywność stanowi dla niego ważny element życia i wartość samą w sobie. Do tego jest niezwykle staranny i precyzyjny, wręcz perfekcyjny w każdym calu. Fascynuje się nieznanym, nowym i niezbadanym. Posiada zdolności do nauk ścisłych i języków obcych. Chętnie podróżuje, aby się rozwijać lub dokonywać nowych odkryć.

Muzyka
Lubię piosenki które mi po prostu wpadną w ucho. Każdy ma takie coś że coś się spodoba i to jest to. Nie potrafię określić jaką lubię muzykę, myślę że w każdym rodzaju coś znajdę dla siebie
Filmy
Hmmm Niezłomny, Annapolis, Po prostu walcz- męskie filmy
Titanic, Kłopoty z blondynką, Twój na zawsze - romantyczne
Jedna noc z królem, czwarty król, Syn Boży, Faustyna -religijne
Oszukać przeznaczenie, Ty będziesz następna, Bal maturalny - horrory
Twój na zawsze, Oskar, Marzyciel, - dramaty
Północ południe, Maria z przedmieścia, Pogoda na miłość,m jak miłosć, Dynastia, Noce i dnie - seriale
Reksio, Smerfy, Muminki , Bolek i lolek- bajki
Książki
Hmm rzadko czytam, raczej z internetu
Zainteresowania
rower, rysunek, sport, taniec, bieganie, siłownia, zdrowie, gotowanie
Ściana i opinie
Punkty opinii
 
 
 
 
 
16 kwietnia 2017
Rewanzyk maly?
ok
24 września 2016
:...
dzieki
06 kwietnia 2015

Nagrody
16 lipca 2018 ocenił najwięcej zdjęć.
31 maja 2018 ocenił najwięcej zdjęć.
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Pozdrowienia urodzinowe Mates.pl
Znajomi
Filmy
Laudate Dominus
432 wyświetlenia
Lubi 0 osób
Ave Maria
428 wyświetleń
Lubi 0 osób
Shelter
446 wyświetleń
Lubi 1 osoba
Zwycięskie pojedynki
Który z nas jest bardziej seksowny?
(wyzywa)
8 głosów
VS
(przyjął wyzwanie)
0 głosów
Naklejki
szarik21
Nawigacja
Zdjęcia
O mnie
Ściana i opinie
Nagrody
Znajomi
Filmy
Pojedynki
Naklejki
Pocałuj
Nominuj
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.