Najszybsze znajomości - Mates.pl
Nie zalogowano
Pokazuj:
Płeć:
Wszystkich
Wiek:
 
Miejscowość:
Nie istotne
Tylko moje miasto
Ranking:
Wszyscy
Online:
Nie
Tagi (oddzielone przecinkiem):
Wszystkie tagi pasują
Pocałuj
Nominuj
Lubisz mnie?
Tak!
Dalej
Odwiedź profil
Podaruj prezent
Wszystkie zdjęcia
Pokaż znajomym:
Pseudonim Huragan
Wiek 37 lat
Miejscowość Wrocław
Wzrost 170-174
Budowa ciała Szczupły
Kolor włosów Brązowe
Kolor oczu Brązowe
O mnie
Zainteresuje mnie kobieta o wzroście 154 -165 cm max , szczupła , rozsądna , znająca swoją wartość , porządna , rozumiejąca znaczenia takich słów, jak honor , szacunek , godność , moralność , lojalność , bezgraniczność , partnerstwo , ambicja , prawdomówność , oddanie, szczerość ,tolerancja itp.

Nie znoszę osób , które oszukują same siebie i chcą przy tym oszukać mnie . Nienawidzę obłudnych - zakłamanych ludzi , złych w duchu , którzy są nastawieni jedynie na branie i nie widza nic więcej oprócz czubka własnego nosa . Chciałbym żeby osoba którą poznam , wiedziała o tym , jakie ma oczekiwania i nie zapominała , ze ja także takowe posiadam . Jeśli w ogóle istnieją tutaj porządne i normalne kobiety , to najlepiej będzie jeśli dadzą o sobie znać . Co do wszystkich przeciwieństw, darujcie sobie produkcję , gdyż wolę być sam , niż marnować kolejny czas na byle kogo . Dla mnie kobieta to Dama , zawsze ma wysoko uniesioną głowę , nie daje satysfakcji nikomu i ceni wszystkie wartości , jakie wymieniłem powyżej . Wątpię , że ktoś tutaj zdaje sobie sprawę z powagi tych słów , ale jeśli nikogo nie poznam , to przynajmniej mam pewność , że nic nie stracę . Tymczasem pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia .
Zaloguj się – może ktoś chce Cię spotkać?
W kolejce oczekują:
Ostatnie Nawzajem-TAK:
Mates.pl używa ciasteczek (cookies) aby polepszyć jakość obsługi. Możesz dowiedzieć się więcej na tutaji w naszej polityce prywatności.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, zmień ustawienia swojej przelądarki tak, aby nie akceptowała cookies.